خرید ارقام نهال مرکبات لیمو ترش با مشاوره

نهالستان مرکبات این مرکز ارقام متنوع نهال مرکبات به ویژه نهال های مختلف لیمو ترش را همراه با ارائه مشاوره جهت خرید عمده به باغداران و مشتریان گرامی به صورت عمده عرضه می نماید.

نهالستان های این مرکز با داشتن نهالکاران با تجربه در استان فارس شهرستان جهرم مشغول به فعالیت می باشند. پرورش انواع نهال های جنوب و مناطق گرمسیری در این نهالستان صورت می گیرد و سالانه جهت کاشت بهاره و پاییزه به باغداران و باغدوستان عرضه می گردد.

در هر شهر و هر منطقه که هستید اولین شرط جهت پرورش نهال لیمو ترش و مرکبات داشتن آب و هوای گرمسیری است. شرایط دیگر آن دارا بودن خاک مساعد و ماسه ای و داشتن آب شیرین است. در صورت مساعد نبودن خاک می توان از روش خاکریزی یا گودبرداری بهره برد.

شرایط ویژه در کنار کاشت نهال های باذات و ثمردهی خوب می تواند ضامن آینده ای درخشان برای داشتن یک باغ پرثمر و سالم برای شما باشد. هدف ما این موضوع است به همین دلیل در کنار خرید نهال های پپوندی و غیر پیوندی از ما می توانید مشاوره جهت کاشت و پرورش نیز برخوردار گردید.

3

  1. سلام تمام نهال های مرکبات این مرکز به شکل پیوندی اصلاح شده هست ولی لیموترش نوع محلی بذری یا آبگیری معمولی هم موجود هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما