خرید اسلایس لیمو عمانی فله عمده

اسلایس لیمو عمانی به صورت فله و عمده جهت فروش با قیمت مناسب از این مرکز به خریداران سراسر کشور عرضه می شود.

اسلایس لیمو عمانی از جمله محصولات تولید شده توسط شرکت آذرخش سیر ایرانیان با برند لیمو ندا است. این محصول به دلیل استفاده فراوان در صنایع غذایی، آشپزی، دمنوش و … جایگزین بسیار مناسب برای لیمو عمانی است.

تولید و فروش اسلایس لیمو عمانی

اسلایس لیمو عمانی از ورقه ورقه کردن یا حلقه ای خرد کردن لیموترش شیرازی یا لیمو عمانی به دست می آید. لیموترش های ورقه ورقه شده به صورت سنتی آفتاب خشک و یا دستگاهی خشک می شود. اسلایس لیمو از دو نوع لیموترش یعنی لیموترش سنگی یا خارگی درشت و اسلایس لیمو عمانی یا لیموترش آبگیری شیرازی تولید می شود. نو سنگی اسلایس درشت و نوع عمانی اسلایس ظریف تر یا ریز است.

اسلایس لیمو عمانی را می توان بسته بندی کرد بنابراین کارگاه های بسته بندی خشکبار و ادویه جانی ها می توانند با قیمت مناسب اسلایس لیمو مورد نیاز خود را به صورت عمده از این مرکز خریداری کنند.

خواص درمانی و بی نظیر لیمو عمانی باعث شده است که از آن در تی بگ ها و انواع دمنوش ها استفاده کنند.

محصولات عرضه شده از آذرخش سیر ایرانیان

شرکت آذرخش سیر ایرانیان یا همان مرکز فروش لیمو ندا سابق سالهاست که در خصوص تولید، خرید و فروش و پخش اختصاصی لیمو عمانی درجه یک در داخل کشور و صادرات آن به سایر کشورها فعالیت دارد. در این زمینه سایر محصولات به دست آمده از لیمو عمانی نظیر پرک لیمو عمانی، پودر لیمو عمانی، لیمو خشک مینیاتوری متوسط، لیمو عمانی ریز آسیابی، اسلایس لیمو عمانی و اسلایس لیمو سنگی به فروش می رساند.

فروش در این مرکز به صورت مستقیم از جهرم قطب اول پرورش لیمو ترش در ایران انجام می شود. این مسأله باعث می شود که محصول با کیفیت و با قیمت مناسب به دست تأمین کننده گان، فروشگاه ها، شرکت های بسته بندی و مصرف کنندگان برسد.

 

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما