خرید اینترنتی لیمو عمانی عمده درجه یک

لیمو عمانی عمده درجه یک را در تمام طول سال به صورت اینترنتی از مرکز فروش لیموندا جهرم تحت نظارت شرکت بازرگانی آذرخش سیر ایرانیان خرید نمایید.

این مرکز فروش با مرکزیت در یکی از قطب های تولید لیمو خشک درجه یک ایرانی توانسته است این محصول را از طریق فروش اینترنتی به صورت عمده به دست مشتران خود در سراسر کشور برساند.
لیمو خشک سفید

مصرف لیمو عمانی در آشپزی

لیمو عمانی از چاشنی های اصلی انواع خورشت ها و غذاهای ایرانی است. طبیعتا در بازار خشکبار از بازار خوبی برای فروش برخوردار است. همواره لیمو خشک های ایرانی به سبب داشتن ترشی و اسید بالا و نداشتن تلخی مورد توجه تمامی مصرف کنندگان بوده است. از موارد که سبب می شود این نوع لیمو عمانی تلخی کمی داشته باشد؛ پوست نازک و کاغذی آن است.

لیمو عمانی سفید
قیمت مناسب لیمو عمانی درجه یک

چنانچه بخواهید این محصول را به صورت عمده با قیمت مناسب خریداری نمایید؛ باید این محصول را به صورت مستقیم و تناژ خریداری نمایید. ما در این مکان راهی ارتباطی برای خرید مستقیم شما از مرکز فروش لیموندا جهرم فراهم کرده ایم. در طول سال می توانید انواع لیمو خشک عمانی را در کیفیت های مختلف سفارش دهید.

فروش لیمو عمانی آسیابی برای گرد لیمو

لیمو خشک های ریز عمانی را بعد از سرت کردن برای تولید گرد یا پودر لیمو آسیاب می کنند. طبیعتا هرچه لیمو استفاده شده پوست نازک تر باشد و لیمو های دوده ای در آن نباشد، تلخی آن کمتر می شود.

این مرکز لیمو خشک ریز آسیابی را به صورت عمده عرضه می کند. در این مرکز گرد لیمو و پودر لیمو عمانی جهت بسته بندی و فروشگاه های ادویه جات طبق سفارش تولید می گردد.

رنگ لیمو عمانی ایرانی

لیمو خشک ایرانی از لحاظ رنگ پوست روشن است که به آن لیمو خشک سفید هم می گویند. بر عکس این نوع لیمو لیمو خشک عمانی خارجی پوست سیاه و ضخیم دارد.
لیمو عمانی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما