خرید با کیفیت ترین لیمو خشک سفید از لیموندا

لیموندا به عنوان یک مرکز تخصصی جهت عرضه با کیفیت ترین لیمو خشک سفید دنیا از قطب پرورش این نوع لیموترش در خدمت خریدارن سراسر کشور و همچنین صادرات این محصول، است.

لیمو عمانی ایرانی از نوع جهرمی یا مینابی که به عنوان لیمو خشک روشن یا سفید عرضه می شود؛ در سراسر دنیا به داشتن رنگ روشن و طعم و عطر عالی جزو با کیفیت ترین لیمو عمانی شناخته شده است.

لیموندا جهرم خواستار عرضه عمده این محصول بدون واسطه با کیفیت دلخواه خریداران جهت عرضه داخلی و صادرات است.
لیمو خشک

لیمو عمانی سفید را بعد از سرت کردن با توجه به سایز و کیفیت به انواع: آسیابی، مینیاتوری ریز، ترک خورده و شکسته، درجه یک درهم، لوکس یا درشت صادراتی درجه بندی می شود.

تمام تلاش ما در این مجموعه جلب رضایت مشتری بر اساس نمونه ارائه شده می باشد. لیمو خشک سفید جهرم اگر چه کیفیت طعم، عطر عالی، پوست نازک بدون تلخی دارد ولی از لحاظ قالب و درشتی نسبت به سایر لیمو خشک ها مانند لیمو خشک خارجی سومالی یا سودانی ریزتر است.
حتی با توجه به سلیقه مشتریان در شهرهای مختلف می توان لیمو عمانی را سرت و بسته بندی کرد. این محصول که تولید شده از باغات جهرم است به شکل سفید یا زرد بوده بنابراین با درجه بندی که انجام دادیم و بخاطر عطر و طعم عالی که دارد مورد توجه و استقبال تمام هموطنان است. حتی لیمو عمانی سفید این منطقه در عرصه صادرات و بازارهای جهانی نیز توانسته حرفی برای گفتن داشته باشد.
نکته قابل توجه در محصولات ما تسویه کردن لیمو از لحاظ لیمو خشک های دوده ای است.
متقاضیا محترم در طول سال بدانند که حداقل 48 ساعت بعد از ثبت سفارش شما و ارسال پیش فاکتور از طرف ما در هر جای ایران که باشید محصول مورد نیاز شما در دستتان خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما