خرید عمده لیمو عمانی در تمام طول سال

لیمو عمانی از محصولات اختصاصی و عمده عرضه شده در لیموندا جهت خرید و بسته بندی است این محصول را با توجه به نوع مصرف خود می توانید در کیفیت دلخواه از این مرکز خریداری کنید.
لیموترش یک میوه پرمصرف در صنایع مختلف به خصوص صنایع غذایی و داروسازی است. با توجه به کوتاه بودن فصل برداشت تازه این محصول می توان در طول سال از از سایر فراورده های آن استفاده کرد.
یکی محصولاتی تولید شده از لیمو ترش و بسیار پرخاصیت و جایگزین عالی برای لیموترش لیمو خشک یا لیمو عمانی می باشد.
لیمو عمانی عرضه شده در لیموندا با توجه به مرکزیت فروش این مرکز در جهرم از بهترین نوع لیمو عمانی دنیا یعنی لیمو خشک سفید جهرماست. این نوع لیمو عمانی را ما با توجه به نیاز مشتری در نوع لوکس، درجه یک، ریز آسیابی، ترک خورده، پرک لیمو و پودر لیمو سرت و عرضه می نماییم.
لیموندا عرضه لیمو خشک سفید
لیمو خشک دارای توان ماندگاری بالا در انبار است که مصرف کنندگان و افراد فعال در حوزه این محصول می توانند به صورت عمده در زمان مناسب آن را خریداری و انبار نمایند.
لیمو خشک سفید جهرم دارای خصوصیت عالی نسبت به سایر انواع لیمو عمانی خارجی و ایرانی می باشد و آن خصوصیت شامل داشتن پوست کاغذی نازک، ترشی و اسید بالا، نداشتن تلخی و طعم عالی است.
لیمو خشک و محصولات خشکبار آن بهترین جایگزین لیموترش تازه در طول سال باشد.
همه روزه و در طول سال با لیموندا می توانید از لیمو عمانی ناب جهرم در صنایع غذایی، بسته بندی، تولید ادویه جات، فروشگاه ها، صنایع داروسازی و عرضه عمده خود بهره ببرید.

از طریق ارتباط با ما، ثبت سفارش خود و دریافت پیش فاکتور، سفارش خود را در طول سال از یک منبع مطمئن تهیه نمایید. جهت عرضه لیمو عمانی این مرکز همراه شماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما