خرید لیمو عمانی از آذرخش سیر ایرانیان

خرید لیمو عمانی ایرانی به عنوان آذرخشی از خطه جنوب کشور جهت عرضه و فروش در سراسر کشور از شرکت آذرخش سیر ایرانیان امکان پذر گشته است.
لیمو عمانی چگونه تولید می شود؟ و چه مصارفی دارد؟
طبیعتا ساده ترین تعریف از لیمو عمانی لیمو ترش را خشک می کنند و لیمو عمانی از آن به دست می آید. این فرایند تبدیل لیمو ترش تازه به لیمو خشک از دو طریق سنتی یا آفتاب خشک یا صنعتی و دستگاه خشک به دست می آید. مهمترین و بیشترین مصرف لیمو عمانی در صنایع غذایی و آشپزی است، طعم دهنده و چاشنی اساسی در خورشت های ایرانی اصیل نظیر قرمه سبزی و خورشت قیمه است علاوه بر آن جدیدا در کنسروهای خورشت های آماده توسط شرکت ها نیز زیاد استفاده می گردد.
لیمو عمانی
موارد دیگر که از لیمو استفاده می شود اسلایس لیمو ، پودر لیمو و پرک لیمو است که در زمینه آشپزی، شیرینی پزی، تولید سس و رب لیمو عمانی، پولکی و شیرینی پزی به عنوان ادویه و چاشنی ترش مزه کاربرد فراوان دارد
شرکت آذرخش سیر ایرانیان تولید کننده لیمو عمانی و سایر محصولات به دست آمده از آن است. چنانچه از شرکت ها و کارگاه های بسته بندی ادویه جات هستید می توانید با خیال راحت پودر لیمو یا گرد لیمو عمده را بدون ناخالصی به صورت تناژ سفارش دهید. همچنین جهت بسته بندی و صادرات عمده پرک لیمو یا مغز خالص لیمو عمانی ایرانی این مرکز فعالیت تخصصی و گسترده دارد. با توجه به اینکه تولید پرک لیمو یک محصول دستی و زمان بر و حساس است مه در این خصوص به صورت سفارشی و بر اساس درخواست مشتری تولید و عرضه می کنیم.
مصارف متعدد از این محصول و سایر فراورده های آن در انواع صنایع غذایی، دارویی، اسانس ها، ادویه جات و چاشنی ها باعث شده است تا لیمو عمانی را از مهمترین تولیدات این مجموعه قرار دهد که به طور مستقیم از قطب های درجه یک و پرورش دهنده لیمو ترش به عنوان آذرخشی به سراسر کشور عرضه گرداند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما