خرید لیمو عمانی با کیفیت بسته بندی

لیمو عمانی جهت بسته بندی باید دارای کیفیت مرغوب بدون خرابی و ضایعات باشد بنابراین مرکز فروش لیمو ندا جهرم تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان با فعالیت اختصاصی در خصوص عرضه لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن در خدمت خریداران سراسر کشور است.

لیمو خشک جهت بسته بندی
سالیان سال است که محصولات خشکبار به صورت بسته بندی عرضه می شود و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. محصولات بسته بندی شده به لحاظ کیفیت و عاری بودن از میکروب به لحاظ بهداشت مورد تایید است و این باعث می شود تا فروشگاه ها و مصرف کنندگان متقاضی این محصولات با کیفیت باشند. لیمو خشک یا لیمو امانی از جمله این محصولات خشکبار است که توانسته در کیفیت مطلوب در وزن بندی های خانگی به بازار عرضه شود و مورد استقبال قرار بگیرد.

 

 

 

 

 

 

عرضه لیمو عمانی از مرکز فروش لیمو ندا جهرم
فروش لیمو خشک از شرکت اذرخش سیر ایرانیان یا همان مرکز فروش لیمو ندا سابق با صورت عمده و فله ای در بسته بندی کیسه ای این محصول را تولید و به فروش می رساند. در این راستا با همکاری شرکت های بسته بندی لیمو عمانی مرغوب جهت بسته بندی را به بازار عرضه می گرداند. علاوه بر محصول لیمو عمانی سایر فراورده های آن نظیر پودر لیمو، پرک لیمو و اسلایس لیمو نیز به صورت عمده در طول سال عرضه می دارد.
صادرات لیمو عمانی ایرانی
لیمو عمانی ایرانی یکی از بهترین نوع لیمو خشک در کل دنیا به لحاظ عطر و طعم ترش بدون تلخی و پوست نازک است. صادرات لیمو خشک ایرانی از رونق خاصی برای فروش در بازار جهانی برخوردار است. سالانه تناژ بالایی از این محصول به کشورهای حوزه خاورمیانه و کشورهای اروپایی صادر می گردد.

 

لیمو عمانی
لیمو عمانی صادراتی

فروش عمده لیمو عمانی جهت بسته بندی
چنانچه از شرکت های بسته بندی محصولات غذایی و خشکبار هستید در خصوص خرید محصول لیمو خشک در کیفیت های مرغوب می توانید از طریق این مرکز اقدام کنید. ارسال روزانه در اسرع وقت، جلب رضایت مشتری، کیفیت مرغوب، قیمت مناسب و ضمانت مرجوعی از تعهدات این مجموعه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما