خرید و فروش انواع لیمو عمانی از لیموندا

مرکز فروش لیموندا تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات لیمو عمانی در تمام طول سال جهت خرید و عرضه در سراسر کشور با قیمت مناسب است.

انواع محصولات لیمو عمانی

لیمو ترش پس از خشک کردن بصورت لیمو عمانی مورد استفاده قرار می گیرد، محصولاتی که از آن تولید می شود و در تمام طول سال می توان از آنها استفاده نمود شامل: پرک یا پر لیمو عمانی، اسلایس لیمو عمانی، پودر لیمو عمانی و پوست لیمو عمانی است.

محصولات لیمو عمانی
محصولات لیمو عمانی

پرک لیمو عمانی چیست؟

پرک یا پر لیمو عمانی به مغز لیمو عمانی خالص می گویند که از لیمو های عمانی خشک به دست می آید. به مغز لیمو عمانی که بدون پوست و بذر باشد پر یا پرک می گویند. بخاطر نداشتن بذر لیمو و پوست این محصول بسیار خالص و بدون تلخی است اما ترشی بسیار بالا و خوش طعم دارد که بهترین و ناب ترین گزینه برای جایگزین کردن لیمو عمانی در انواع خورشت ها و غذاها می باشد.

پرک لیمو عمانی
فروش پرک لیمو عمانی از لیمو ندا

استفاده از پر لیمو عمانی در تولید پولکی لیمو بسیار پر مصرف است و مورد استقبال تولید کنندگان این محصول می باشد.

پولکی لیمو عمانی
پرک لیمو عمانی جهت تولید پولکی

 اسلایس لیمو عمانی چیست؟

اسلایس لیمو به ورقه های نازک و حلقه ای لیمو عمانی گفته می شود. که این محصول از ورقه ورقه کردن لیموترش تازه عمانی یا لیموترش سنگی بصورت حلقه ای تولید می شود. اسلایس های تازه لیموترش یا بصورت ارگانیک و با گرمای آفتاب خشک می شود و یا بصورت دستگاهی با دستگاه های خشک کن برقی خشک می شود. از این محصول در انواع دمنوش ها و انواع خورشت ها و غذاها می توان استفاده کرد و از خواص و طعم آن بهره برد.

پرک لیمو عمانی چیست؟
اسلایس لیمو عمانی

پوست لیمو عمانی و موارد مصرف آن

لیمو ترش از جمله محصولاتی است که تمام اجزای آن مفید است و از همه قسمت های آن حتی بذر و پوست آن استفاده می شود. پوست لیمو ترش چه بصورت پوست لیموترش های آبگیری شده خشک و چه بصورت پوست جدا شده از لیمو عمانی خشک موارد مصرف فراوانی دارد. از جمله این موارد جهت اسانس گیری، روغنگیری، استفاده در تولید محصولات بهداشتی و آرایشی و همچنین خوراک دام می باشد.

پر لیمو عمانی
پر لیمو عمانی

 

مرکز فروش لیموندا تنها مرکز اختصاصی تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات مربوط به لیمو عمانی است. این محصولات را در کیفیت های عالی با توجه به نوع مصرف خریداران در سراسر کشور جهت فروش داخلی و صادرات به سایر کشورها عرضه می دارد.

جهت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.
مدیریت فروش: خانم حیدری
📱09170395771
📱09170295771
🌏www.limoonda.com
🌏www.limooneda.ir
📧 limooneda@gmail.coml

پیج اینستاگرام: limooneda@

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما