خرید و فروش لیمو عمانی قیمت مناسب

لیمو ندا تولید کننده و عرضه کننده اختصاصی محصولات مربوط به لیمو عمانی در تمام طول سال به سراسر کشور است، با مجموعه ما می توانید انواع محصولات مربوط به لیمو عمانی را در تمام طول سال در هر نقطه ای از کشور و خارج از کشور تأمین نمایید.

 

فروش لیمو عمانی سرت شده

این محصول یکی از انواع خشکبار مرکبات است که پس از خشک کردن لیموترش تازه طی فرایند خاصی تولید می گردد. لیمو عمانی در لیمو ندا بصورت ارگانیک و آفتاب خشک تولید می شود.  محصول بصورت درهم به انبار آورده می شود که پس از تصفیه و سرت کردن درجه بندی می گردد. لیمو های سرند شده به دسته های ریز زیر سرندی، نوع شکافته ، کیفیت درجه یک معمولی و لیمو های لوکس تقسیم بندی می گردد.

لیمو عمانی
لیمو عمانی صادراتی

علت تصفیه و سرت کردن لیمو عمانی

انواع آلودگی ها و ضایعات از لیمو های سرت شده گرفته شده است. چرا که لیمو هنگام خشک شدن بخاطر رطوبت مانده در لیمو ترش ممکن هست دچار آفت و کپک زدگی شوند. بنابراین لیمو های فاسد باید هنگام سرت توسط کارگران با تجربه و حرفه ای بصورت دستی کامل گرفته شود.

علت تصفیه و سرت کردن لیمو عمانی
لیمو عمانی ایرانی از بهترین انواع لیمو عمانی در دنیاست

مصارف خرید انواع لیمو عمانی

لیمو خشک بر اساس سایز بندی و کیفیت درجه بندی می گردد، نوع ریز جهت آسیاب و تبدیل به پودر لیمو عمانی استفاده می گردد. نوع شکافته و ترک خورده به عنوان لیمو ترک  گفته می شود. که هم جهت مصارف آشپزی، اساسن گیری و بخصوص تبدیل به مغز لیمو عمانی کاربرد دارد. به مغز خالص لیمو خشک پرک یا پر لیمو عمانی می گویند.

مصارف خرید انواع لیمو عمانی

لیمو های درشت و متوسط در هم تحت عنوان لیمو درجه یک جهت فروش فروشگاهی و درجه یک داخلی جهت بسته بندی کاربرد دارد. لیمو های یکدست و سایز درشت به عنوان لیمو لوکس جهت صادرات و فروش برای مشتریان لوکس پسند ارسال می شود.

لیمو عمانی

خرید لیمو عمانی از مرکز فروش لیمو ندا

مرکز فروش لیمو ندا با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه لیمو و محصولات مربوط به آن توانسته است که تأمین کننده عمده لیمو عمانی در تمام فصول سال به صورت عمده فعالیت داشته باشد.

مصارف خرید انواع لیمو عمانی

روش خرید و ارسال لیمو عمانی

چنانچه از مشتریان جدید ما هستید و تا کنون خرید نداشتید، از طریق تماس با ما در مجموعه لیمو ندا می توانید بصورت حضوری و غیر حضوری سفارش خودتان را ثبت کنید و در مقصد خود تحویل بگیرید. اعتماد شما افتخار ما، محصولات لیمو عمانی فقط با لیمو ندا

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما