صادرات لیمو عمانی ایرانی عمده

لیموندا مرکز اختصاصی فروش لیمو عمانی و محصولات خشکبار مربوط به عنوان است که به طور مستقیم و بدون واسطه بهترین نوع لیمو خشک ایرانی را به بازار داخل و خارج جهت فروش و صادرات عرضه می دارد.

فروش لیمو خشک ایرانی با کیفیت مطلوب، داشتن رنگ روشن و عدم داشتن تلخی در مقابل طعم ترش عالی از افتخارات این مرکز است. اکثرا فروش ما در تناژهای بالا به صورت فله در کیسه های روشن یا شیشه ای خط قرمز مخصوص بسته بندی لیمو خشک انجام می گیرد.

لیمو خشک ایرانی که عمدتا در شهرهای پرورش لیموترش به خصوص جهرم و میناب تولید می شود؛ شایستگی عرضه به بازارهای جهانی را دارد. از جمله خصوصیات و برتری های لیمو عمانی یا لیمو خشک ایرانی در برابر لیمو خشک های خارجی این است که لیمو های خارجی دارای رنگ تیره و سیاه، پوست ضخیم و زبر، تلخی بالا، ترشی کم و پایین بودن درصد اسید است؛ بر عکس لیمو خشک ایرانی دارای پوست نازک کاغذی، ترشی و اسید بالا، نداشتن تلخی، عطر و طعم واقعی لیمو عمانی است.

چنانچه خواستار عرضه و تأمین این لیمو خشک سفید ایرانی جهت صادرات به صورت عمده هستید با مدیر مسئول فروش لیموندا از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید.

مدیریت فروش :خانم اعظم حیدری
راه های ارتباطی:

شماره موبایل: 09170395771

پست الکترونیکی: Iraniancitrus.ah@gmail.com

آدرس سایت: www.limoonda.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما