عرضه عمده محصولات لیمو عمانی جهت فروش

[wpforms id=”1226″]


لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن مانند پودر لیمو، اسلایس لیمو، پرک لیمو عمانی و… بصورت عمده به طور مستقیم از مراکز تولید جهت فروش به بازار داخل و صادرات عرضه می گردد.
ایران با داشتن قطب های آب و هوایی متنوع همواره شرایط آب و هوایی مناسبی جهت تولید انواع محصولات باغی و کشاورزی داشته است. این محصولات همواره با داشتن شرایط ایده آل کیفی در تمام دنیا معروف و زبانزد بوده اند.
لیمو عمانی یکی از این محصولات هست که با داشتن عطر و طعم عالی دارای جایگاه بخصوصی در بازار مصرف داخلی و بازار صادراتی داشته است. نازک بودن پوست، نداشتن تلخی، طعم ترش و عطر مطبوع ویژگی بارز لیمو خشک سفید ایرانی است. این ویژگی ها لیمو عمانی ایرانی را بر انواع لیمو عمانی خارجی برتری داده است.
مرکز فروش لیمو ندا عرضه کننده اختصاصی لیمو عمانی و انواع محصولات مربوط به آن در طول سالیان متمادی می باشد.
کیفیت خوب متناسب با درخواست مشتری و نوع مصرف مشتری هدف ماست. در کنار کیفیت خوب، قیمت مناسب و ارسال سریع از دیگر اهداف ما در این مجموعه می باشد.
انواع محصولات لیمو عمانی
از جمله محصولات مربوط به لیمو که از این مجموعه تولید و عرضه می شود شامل: پخش عمده پودر لیمو یا گرد لیمو، پرک لیمو یا مغز لیمو عمانی، لیمو خشک ریز باب آسیاب، لیمو ترک خورد خشک جهت فروش و تولید پودر و پرک لیمو، پوست لیمو جهت اسانس گیری و ادویه جات…
جهت ثبت سفارش بصورت غیرحضوری و یا حضوری با شماره تلفن ثبت شده در سایت ارتباط بگیرید و سفارش خودتون رو از هر نقطه ای که هستید ثبت کنید و در محل خود تحویل بگیرید.
در سفارش های غیر حضوری جهت اطمینان بیشتر می تواند خرید محصول خودتون را طبق نمونه انجام بدهید بدین ترتیب که نمونه لیمو عمانی یا محصولات مربوط به آن را بصورت جزیی خریداری کنید و بر اساس همان کیفیت بار مربوط به خود را تهیه نمایید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما