عرضه لیمو خشک و محصولات مربوط به آن

بهترین نوع لیمو خشک کدام است؟ محصولات مربوط به لیمو عمانی یا لیمو خشک که در بازار جهت فروش عرضه می شوند؛ کدامند؟

لیمو خشک های ایرانی در تمام دنیا از لحاظ کیفیت معروف است. این کیفیت بخاطر داشتن پوست نازک بدون تلخی، پرک روشن، ترشی، اسید بالا، عطر و طعمش است. در ایران نیز لیمو خشک جهرم از قدیم الایام جزء پرفروش ترین نوع لیمو عمانی بوده است. این قطب پرورش دهنده لیمو توانسته با تولید انبوه لیمو ترش و لیمو عمانی بخش عمده بازار این محصول را تحت پوشش خود بگیرد.

لیموندا با مرکزیت و مدیریت فروش در این شهر به صورت اختصاصی عرضه لیمو خشک سفید جهرم را در دست دارد. ابتدا لیمو عمانی که به صورت درهم خشک شده است با استفاده از سرندهای مخصوص و سپس توسط کارگران متخصص به صورت دستی تصفیه و سرت می گردد.

تقسیم بندی و انواع لیمو خشک

لیمو عمانی سرت شده به انواع محصولاتی نظیر لیمو خشک درشت لوکس، درجه یک سفید، مینیاتوری ریز، ترک خورده یا شکسته و آسیابی تقسیم می شود. در کنار این ارقام لیموندا از لیمو خشک آسیابی سرت شده به صورت خالص جهت تولید گرد لیمو و از لیمو خشک های ترک جهت تولید پرک روشن اعلا استفاده می کند.

این مرکز با پخش عمده آمادگی ارائه محصولات ذکر شده به تمامی واحدهای فروش خشکبار، شرکت های بسته بندی، شرکت های تولید ادویه جات، عطاری ها و واحدهای تولید دمنوش های گیاهی را دارا است.

مدیریت فروش: خانم اعظم حیدری

شماره موبایل: 09170395771

پست الکترونیکی: Iraniancitrus.ah@gmail.com

آدرس سایت: www.limoonda.com

کانال تلگرام: limoonda@

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما