عرضه کننده مستقیم محصولات مربوط به لیمو عمانی

  • مرکز فروش لیموندا تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان چندین سال است که به طور اختصاصی در خصوص انواع مرکبات خشک خصوصاً لیمو عمانی و محصولات به دست آماده از آن فعالیت مستمر دارید.

روش تصفیه و سورت کردن لیمو عمانی

در این مجموعه لیمو خشک یا همان لیمو عمانی از خشک کردن لیموترش سبز یا لیمو ترش آبگیری بدست می آید. بعد از مرحله خشک کردن لیمو ترش ها، لیمو خشک های بدست آمده جمع آوری کرده و سورت می شود.

در مرحله اول با دستگاهی مخصوص بنام سرند لیمو خشک شده ها را سرند زده می شود تا لیمو خشک های ریز و نقلی از آن جدا گردد. در مرحله دوم به صورت دستی توسط کارگران ضایعات، لیموهای دوده ای خراب، لیمو های چروک، شکسته و ترک دار از بار گرفته می شود. در نهایت آن چیزی که از سورت به دست می آید به عنوان لیمو عمانی درجه یک به بازار عرضه می شود.

خرید محصولات لیمو عمانی

لیمو عمانی درجه یک جهت بسته بندی به کارگاه های بسته بندی و یا فروشگاه ها به صورت فله ای عرضه می گردد. محصولات به دست آماده از لیمو های ریز و لیمو خشک های شکسته شامل پودر لیمو و پرک لیمو عمانی می شود.

بنابراین از تمام لیموهای خشک شده چه ریز و چه شکسته محصولاتی به دست می آید که قابل استفاده می باشد. فروش این محصولات به طور مستقیم و عرضه آن با قیمت مناسب به بازار می تواند شرایط مناسبی را برای خریداران و مصرف کنندگان فراهم کند.

قیمت گرد لیمو و پرک لیمو عمانی

پرک لیمو که به صورت عمده در اینجا از لیمو خشک سالم بدون خرابی تولید می شود. این پرک لیمو بدون پوست و بذر گزینه مناسبی برای بسته بندی است. بهترین محصولی است که به عنوان یک چاشنی عالی برای انواع خورشت ها و دمنوش ها بدون تلخی است.

گرد یا پودر لیمو عمانی که از آسیاب کردن لیمو خشک های ریز یا به اصطلاح زیر سرندی به دست می آید. این لیمو ها سالم هستند و به دلیل ریز بودن از لیمو خشک درجه یک جدا شدند گزینه خیلی خوبی برای تبدیل به گرد لیمو می باشد.

بهترین ادویه و جایگزین لیمو ترش در انواع مواد غذایی پودر لیمو عمانی است. این مرکز افتخار دارد گرد لیمو خالص را به بازار مصرف با یک سوم قیمت ارائه دهد.

قیمت گرد لیمو و پرک لیمو عمانی

قیمت اسلایس لیمو عمانی

محصولی دیگر که از خشک کردن لیمو ترش به دست می آید و می تواند جایگزین لیمو خشک در تمام مصارف غذایی گردد، اسلایس لیمو عمانی است. این محصول از ورقه ورقه کردن و خرد کردن چیپسی از لیمو ترش تازه بدست می آید که خشک کردن آن به صورت آفتاب خشک کن یا دستگاهی صورت می گیرد.

اسلایس لیمو را در دمنوش ها و یا چاشنی خورشت ها می توان به کار برد و از خواص درمانی فراوان آن بهره برد. این مجموعه جهت خرید عمده اسلایس لیمو خشک با قیمت مناسب برای بستن بندی یا مصارف دیگر با قیمت مناسب در خدمت شما هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما