فروش آبلیمو طبیعی ارگانیک جهت بسته بندی

مرکز فروش لیموندا آبلیمو ارگانیک و طبیعی را جهت مصارف رستوران ها و کارخانه جات بسته بندی مواد غذایی به صورت عمده عرضه می نماید.

آبلیمو ارگانیک به لحاظ دارا نبودن مواد مضر و نگهدارنده برای سلامت انسان و صنایع غذایی و دارویی مناسب است. مرکزیت فروش لیموندا جهرم عرضه کننده آبلیمو طبیعی جهرم در سراسر کشور است. به لحاظ خرید مستقیم از قطب پرورش دهده لیمو ترش و تولید آبلیمو می توانید این محصول را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر خریداری کنید.

آبلیمو

پخش آبلیمو طبیعی در طول سال

آبلیمو به صورت طبیعی از آبگیری لیمو ترش در دستگاه های آبگیری چرخی بدست می آید. روش دیگر آن آبگیری به صورت دستی است که در این روش چون پوست و بذر لیموترش چرخ نمی شود، تلخی ندارد و در نتیجه زلالتر و از قیمت بالاتری برخوردار است. جهت مصارف خانگی و رستوران بسیار مناسب تر است.

آبلیمو

خرید بهترین نوع آبلیمو فله

در سالهای اخیر بازار فروش آبلیمو فله ای به علت برخی از تولیدکنندگان متقلب دچار مشکل شده است. کیفیت بسیار پایین و ترکیبات مضری که برای تولید این مایع به اصطلاح آبلیمو به کار می برند خارج از انسانیت است و باعث کاهش تقاضا برای این محصول به صورت فله ای شده است.

ما در مرکز فروش لیموندا سعی در عرضه آبلیمو طبیعی و ارگانیک به شکل فله و عمده دارم که به طور مخصوص از لیمو ترش باغات سرسبز جهرم گرفته شده است. شهرستان جهرم و مناطق اطراف آن همواره قطب برتر پرورش درختان لیمو ترش و تولید آبلیمو طبیعی بوده است. این نوع آبلیمو هیچ نوع افزودنی و مواد نگهدارنده ندارد. بنابراین یک ماده خام جهت بسته بندی و پاسترولیزه کردن توسط کارخانجات بسته بندی است.
آبلیمو

از نظر رنگ، طعم  و کیفیت آبلیمو طبیعی ارگانیک تولید شده در اول فصل به صورت تازه  از آبلیمو های سال گذشته بهتر است. اگر به سلامتی خود و خانواده اهمیت می دهید و یا اگر شرکت بسته بندی و پخش مواد غذایی هستید که سلامتی مردم برایتان مهم است؛ به شما پیشنهاد می کنم از آبلیمو طبیعی غرضه شود از طریق لیموندا برای مصرف و فروش خود توجه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما