فروش اسلایس لیمو ترش سنگی عمده

اسلایس لیمو ترش سنگی از جمله تولیدات به دست آمده از لیمو ترش و قابل استفاده در مصارف متعدد آشپزی، دارویی و … از این مرکز به صورت عمده به فروش می رسد.

از لیموترش محصولات متعددی به دست می آید که می توان در تمام طول سال از فواید، عطر و طعم آن بهره برد. از جمله محصولا به دست آمده از لیمو ترش می توان به پرک لیمو، لیمو عمانی، گرد لیمو و اسلایس لیمو اشاره نمود.

لیمو ترش و تمام فراورده هایی که دارد همواره به عنوان یک چاشنی مهم در پخت غذاها و انواع خورشت های ایرانی کاربرد داشته است. علاوه بر این بخاطر فواید و خواص دراوئی و درمانی فراوارن در زندگی روز مره استفاده می شود. از این موارد می توان به استفاده در طب سنتی و تولید دمنوش های متعدد اشاره کرد.

اسلایس لیمو از لیموندا

برخی خواص درمانی لیمو ترش خشک

افزایش دهنده جوانی، نشاط و سلامتی به وسیله انواع ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن

درمان کننده مشکلات گوارشی و یبوست

تنظیم کننده فشار خون بالا

روش های تولید اسلایس لیمو ترش

اسلایس به ورق های نازک و حلقوی از یک میوه یا محصول می گویند. جهت تولید اسلایس لیموترش، ابتدا باید لیمو ترش ها را شسته و سپس با دستگاه اسلایسر یا به صورت دستی ورق ورق و حلقه ای کرد. خشک کردن این اسلایس ها به دو صورت سنتی و آفتاب خشک یا به وسیله صنعتی با دستگاه خشک کی گردد.
اسلایس لیمو ترش

خرید چیپس لیمو ترش

اسلایس لیمو ترش یا چیپس لیمو ترش از سایر محصولات لیمو ترش هست که از مرکز فروش لیموندا تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان جهت خرید عرضه می گردد. سایر محصولات که از این مرکز به شکل اختصاصی به فروش می رسد می توان به لیمو عمانی سرت شده، پرک لیمو، گرد یا پودر لیمو عمانی، بالنگ خشک و بهار نارنج اشاره نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما