فروش اسلایس لیمو ترش سنگی فله مرغوب

اسلایس لیمو ترش سنگی از مشتقات عرضه شده از لیموندا است. این محصول بصورت فله و عمده جهت بسته بندی از لیمو ترش مرغوب تولید می شود و جهت فروش به سراسر کشور ارسال می گردد.

اسلایس به ورقه های نازک و خشک شده از میوه و یا سایر محصولات باغی گفته می شود که پس از حلقه حلقه و ورق شدن خشک می شوند. لیمو ترش یکی از این محصولات است که اسلایس خشک آن جایگزینی مناسب برای استفاده از لیمو عمانی است. این روزها استفاده از اسلایس لیمو از مصارف متعددی برخوردار است. استفاده از این نوع اسلایس در دمنوش، تی بگ، خورشت ها، صنایع داروسازی و مواد غذایی بخشی از این مصارف است.

اسلایس لیمو ترش
اسلایس لیموترش

انواع اسلایس لیمو ترش

این محصول رو از دو نوع لیمو ترش آبگیری یا لیمو ترش شیرازی و لیمو ترش سنگی تولید می شود. نوع اسلایس به صورت حلقه ای و گرد است که اسلایس لیمو ترش شیرازی ریز و اسلایس لیمو ترش سنگی درشت است. بنا به ذایقه و سلیقه شخصی هر کس نوعی از آن را برای مصرف ترجیح می دهد. هر دو نوع اسلایس قابلیت فروش بالایی دارد.

اسلایس لیمو ترش سنگی
اسلایس لیمو ترش سنگی

قیمت فروش اسلایس لیمو عمانی و لیمو سنگی

این مرکز هر دو نوع اسلایس را بنا به نوع مصرف مشتری تولید و به صورت عمده عرضه می کنند. اسلایس با کیفیت درجه یک و کیفیت دمنوشی فله جهت فروش می توانید از طریق شماره تماس زیر سفارش دهید.

لیمو ترش اسلایس
لیمو ترش اسلایس شده عمده جهت بسته بندی

بنا به کیفیت و نرخ روز قیمت در نظررفته می شود. در حال حاضر هر دو نوع اسلایس به صورت ریز عمانی و درشت سنگی به صورت عمده موجود است. عطاری ها، رستوران ها، شرکت های دارو سازی، کارخانجات صنایع غذایی، شرکت های بسته بندی می توانند محصولات مربوط به لیمو عمانی از جمله اسلایس لیمو ترش را در این مرکز اختصاصی لیمو عمانی سفارش دهند و از تخفیفات اولین خرید خود بهره ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما