فروش اسلایس لیمو عمانی خشک اعلا

اسلایس لیمو عمانی تولید شده از لیموترش تازه درجه یک اعلا توسط مرکز فروش لیمو ندا جهت خرید در سراسر کشور با قیمت مناسب عرضه می گردد.

اسلایس لیمو سنگی
اسلایس لیمو سنگی

چگونه اسلایس لیمو عمانی تولید می شود؟

اسلایس لیمو از طریق  اسلایس کردن لیمو ترش تولید می شود، بدین ترتیب که لیمو ترش را به وسیله دستگاه اسلایسر و یا بصورت دستی  ورقه ورقه می شود و سپس در دستگاه های خشک کن برقی یا بصورت سنتی آفتاب خشک می شود.

موارد مصرف اسلایس لیمو عمانی چه مواردی است؟

بیشترین موارد مصرف اسلایس لیمو استفاده در انواع دمنوش ها، دم کردن چایی، پختن خورشت ها و بسیاری از موارد دیگر جانشین بسیار خوبی برای لیمو عمانی است.

جهت صادرات، اسلایس لیمو عمانی از کجا خرید کنیم؟

یکی از گزینه های بسیار خوب در زمینه صادرات خشکبار به سراسر جهان بخصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن است. به تازگی تقاضای خرید اسلایس لیمو در میان این کشورها افزایش پیدا کرده است. مرکز تولید و فروش لیمو ندا تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان آمادگی ارسال و بارگیری انواع محصولات مربوط به لیمو عمانی بخصوص اسلایس لیمو عمانی را با کیفیت دلخواه بصورت عمده دارد.

قیمت خرید اسلایس لیمو خشک

این مجموعه با مرکزیت در قطب تولید لیمو ترش همواره توانسته است این محصولات را با قیمتی رقابتی و کیفیتی درجه یک به بازار عرضه نماید. چنانچه از مشتریان جدید مجموعه لیموندا می باشید می توانید با همراهی لیموندا در تمام طول سال لیمو عمانی و محصولات مربوط به مرکبات خشک را با قیمت مناسب و کیفیت عالی خریداری نمایید.

فروش انواع اسلایس لیمو جهت بسته بندی

سه نوع اسلایس لیمو عمانی در این مرکز تولید می گردد که بنا به مصرف هر نوع تقاضای خرید وجود دارد انواع اسلایس لیمو شامل نوع اسلایس لیمو سنگی، اسلایس لیمو عمانی یا ریز اسلایس بدون هسته که از لیمو ترش پرشین لایم تولید می شود.

روش فروش عمده انواع محصولات مربوط به لیمو 

محصولات مورد نظر در خصوص محصولات مربوط به لیمو و سایر خشکبار مرکبات را می توانید از طریق آنلاین یا غیر حضوری و یا حضوری در این مرکز به انجام برسانید. از طریق تماس تلفنی با تلفن های موجود در سایت لیموندا در خدمت شما هستیم.

پیج اینستاگرام ما :

Aazarakhsh_limooneda@

کانال تلگرام:

limoonda@

آدرس سایت:

www.limoonda.com

www.limooneda.ir

شماره های تماس:

09170395771

09170295771

07154323251

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما