فروش اسلایس لیمو عمانی درجه یک

اسلایس لیمو عمانی درجه یک محصول بدست آمده از لیموترش تازه امسال به صورت عمده بفروش می رسد.

اسلایس لیمو عمانی چیست؟

اسلایس به برش های  ورقه ای نازک و حلقه ای از میوه گفته می شود که خشک شده باشد. لیموترش و لیمو عمانی مصرف بسیاری در انواع غذاها و دمنوش ها دارد. بنابراین از آن فرآوری های زیادی می شود تا بتوان در طول سال از فواید آن بهره برد و بصورت های مختلف استفاده کرد. یکی از این تولیدات از لیموترش تازه، اسلایس لیمو عمانی است.

لیمو ترش اسلایس
لیمو ترش اسلایس شده عمده جهت بسته بندی

 

فروش اسلایس لیمو عمانی از لیموندا

با توجه به فصل جدید برداشت لیموترش شرکت آذرخش سیر ایرانیان با برند معروف لیمو ندا به صورت اختصاصی اقدام به تولید انواع اسلایس لیمو نموده است. عرضه و ارسال به سراسر کشور در وزن های مختلف امکان پذیر است.

این مجموعه با فروش اختصاصی لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن فروش لیمو عمانی و محصولات مربوط به آندر طول سال قادر به فروش و تأمین لیمو عمانی، پرک لیمو، اسلایس لیمو، اسلایس لیمو سنگی، پودر یا گرد لیمو و پوست لیمو را جهت مصرف های مختلف دارد.

اسلایس لیمو سنگی
اسلایس لیمو سنگی

عرضه عمده اسلایس لیمو عمانی

شرکت های تولید ادویه جات، رستوران ها، فروشگاه ها، عطاری ها و صادرکنندگان عمده مشتریان این مجموعه هستند. این واحدها می توانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و زیر قیمت بازار از مرکز فروش لیموندا جهرم تهیه نمایند.
اسلایس لیمو عمانی به عنوان یک محصول خشکبار تهیه شده از لیموترش دارای عطر و طعم عالی است که می تواند جایگزین مناسب لیموترش و لیمو عمانی در آشپزخانه ها باشد.
اسلایس هر چه تازه تر باشد دارای عطر و طعم بهتری است هر چند این محصول را در جای خشک و خنک اگر نگهداری کنید برای مدت طولانی هیچ مشکل فاسد شدنی و خرابی ندارد.

اسلایس لیمو عمانی
اسلایس لیمو عمانی

اسلایس لیمو عمانی در دمنوش

شرکت های بسته بندی و شرکت های تولید دمنوش چنانچه خواستار خرید اسلایس لیمو ترش باشند مجموعه ما با قیمت مناسب و کیفیت عالی در اسرع وقت این محصول را در اختیار آنها قرار می دهد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما