فروش اسلایس لیمو عمانی عمده جهت بسته بندی

اسلایس لیمو عمانی تولید شده از لیموترش شیرازی درجه یک جهت بسته بندی به صورت عمده از شرکت آذرخش سیر ایرانیان یا مرکز فروش لیموندا جهرم به فروش می رسد.

تولید و فروش اسلایس لیمو عمانی

اسلایس از محصولات اصلی این شرکت است که از لیموترش شیرازی یا لیمو ترش جهرم تولید می شود. این محصول نوعی لیمو عمانی ورقه ای و نازک است از آن به صورت خشک برای انواع خورشت ها و دمنوش ها می توان استفاده نمود.

تولید و فروش اسلایس لیمو عمانی
اسلایس لیمو 

چنانچه از جمله واحدهای بسته بندی می باشید این محصول از نوع اسلایس های عمانی و سنگی را می توانید از این مرکز سفارش دهید.

خرید انواع اسلایس لیمو

اسلایس لیمو ریز یا عمانی و اسلایس لیمو سنگی از جمله محصولات تولید شده از لیمو ترش هست که به صورت ورقه های نازک و خشک شده تولید می شود و در طول سال می توان از آن نگهداری کرد. مصرف اسلایس در تهیه انواع دمنوش ها و چایی بخاطر خواص زیاد لیموترش کاربرد دارد. استفاده در پخت انواع خورشت ها مانند قیمه، قرمه سبزی و آبگوشت جایگزین مناسب برای لیمو عمانی است. انواع اسلایس لیمو  با کیفیت عمده را به صورت بسته بندی کارتن صادراتی 5 لایه و کیسه های شفاف شیشه ای عرضه می شود.

 

خرید انواع اسلایس لیمو

فروش محصولات لیمو از لیمو ندا

لیمو ندا برند معروف در زمینه تولید و پخش اختصاصی لیمو عمانی است. این مرکز توانسته طی بیش از یک دهه از فعالیت خود، نظر مشتریا زیادی را جلب کند. محصولات این مرکز از لحاظ کیفیت جهت فروش داخی و صادرات مناسب است. با ثبت سفارش از طریق لیمو ندا محصول مورد نظر خود را در خصوص لیمو عمانی، اسلایس، پر لیمو، پودر لیمو و پوست لیمو در اسرع وقت در مقصد خود تحویل بگیرید. محصولات لیمو خشک

افتخار ما در مجموعه لیمو ندا همراهی و همکاری با شماست امید است که بتوانیم تامین کننده تمام محصولات با کیفیت خشکبار مرکبات و لیمو عمانی شما در تمام طول سال باشیم. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما