قیمت فروش بهار مرکبات نارنج سورت صددرصد

بهار مرکبات یا بهار نارنج سورت صددرصد جهت تولید مربا و عرق گیری با قیمت تناژ عمده از مرکز فروش لیموندا جهرم عرضه می گردد.

بهار مرکبات همان شکوفه های سفید رنگ درختان مرکبات و نارنج است که در فصل بهار بر روی شاخه این درختان شکوفا می شود. محصولاتی که از آن بدست می آید شامل: مربای بهار نارنج، عرق بهار نارنج ، مصارف دارویی و اسانس گیری است.

بخشی از بهار نارنج ایرانی سالانه به سایر کشورهای اروپایی و خلیجی صادرات می شود. به لحاظ عطر و طعم بسیار عالی بهار مرکبات و نارنج ایرانی، این محصول از طرفداران بسیاری در بازارهای خارجی برخوردار است.

بهار مرکبات نارنج

تولید مربا بهار نارنج

در شرکت های تولید مربا از این شکوفه های درختان مرکبات و نارنج نوعی مربای لذیذ و پر خاصیت تولید می شود که به عنوان یک منبع غذایی مورد ذائقه و پسند مردم ایران و دنیاست.

خرید بهار مرکبات جهت عرق بهار نارنج

کارگاه های عرقگیری یکی از دیگر از متقاضیان خرید بهار مرکبات  و نارنج عمده در طول سال جهت عرقگیری و تبدیل به عرق بهار نارنج می باشند. عرق بهار نارنج خواص دارویی بسیار فراوانی برای بدن دارد بنابراین همواره جز یکی از اصلی ترین عرقیات گیاهی و دارویی قرار داشته است.


خواص بهار نارنج

شکوفه های معطر و خوش بوی درخت نارنج خواص و فواید زیادی از نظر دارویی برای بدن دارد. مهمترین خاصی آن تقویت کننده سیستم عصبی بدن است. از نظر طب سنتی بهار نارنج دارای طبعی کرم می باشد که برای افرادی که دارای طبع سر هستند مفید است. از دیگر خواص آن شامل: تقویت کننده معده و سیستم گوارشی، آرام‌بخش بودن و رفع اظطراب و استرس است.

موارد مصرف بهار نارنج

از بهار مرکبات و نارنج که همان شکوفه های سفید رنگ این درختان است بصورت خشک و تازه می توان استفاده کرد. آچار این محصول می توان بصورت دمنوش، چاشنی در چایی، مربا بهار نارنج و عرق بهارنارنج استفاده نمود.

شرکت آذرخش سیر ایرانیان با برند لیمو ندا همان مرکز لیموندا سابق در تمام طول سال انواع مرکبات خشک از جمله بهار نارنج و بهار مرکبات سورت رو عرضه می کند.

جهت ثبت سفارش و تأمین بهار مرکبات برای صادرات، فروش عطاری، تولید مربا، عرقگیری و سایر محصولات از طریق شماره تماس های ما می توانید اقدام نمایید.

شماره تماس :

09170395771

09170295771

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما