فروش لیمو عمانی، پرک لیمو و پودر لیمو عمانی

لیمو عمانی، پرک لیمو و پودر لیمو عمانی به صورت عمده جهت بسته بندی از این مرکز به فروش می رسد.

ما در مرکز فروش لیموندا تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان به صورت اختصاصی به پخش و عرضه لیمو عمانی و انواع محصولات مربوط به آن می پردازیم.

این محصول به دست آمده از بهترین نوع لیمو ترش ایرانی مربوط به شهر جهرم تولید می شود. پس از خشک شده به صورت دستی و مکانیزه توسط کارگران ماهر سرت می گردد. در سرت اولیه لیمو خشک های خیلی ریز، لیمو خشک های دوده ای و کپک زده، نوع شکسته و ترک خورده از آن جدا می شود. این نوع لیمو عمانی رو به عنولان درجه یک به خصوص جهت بسته بندی خریداری می کنند. از نوع ریز تحت عنوان آسیابی برای تولید گرد لیمو یا پودر لیمو عمانی استفاده می شود. پرک یا پر لیمو عمانی هم از مغز کردن لیمو خشک های شکسته و ترک تولید می کنیم.
لیمو عمانی اعلا

چنانچه از شرکت های گیاهان دارویی و کارگاه های تولید ادویه جات هستید پودرهای تولید شده این مرکز دارای عطر و طعم عالی لیمو است. چون از لیمو خشک ایرانی تولید می شود تلخی ندارد و اسانس بالا دارد.

خرید لیمو عمانی با قیمت مناسب

این مرکز به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز عرضه و تولید لیمو عمانی از طریق این سایت این امکان را برای خریداران فراهم کرده است که به صورت مستقیم محصول لیمو خشک و ساید محصولان به دست آمده از آن را خریداری کنند. خرید مستقیم از مرکز تولید کیفیت مناسب و قیمت مناسب را برای خریداران سراسر کشور فراهم کرده است.

لیمو، پودر و پرک لیمو عمانی

فروش عمده لیمو خشک ایرانی

بهترین لیمو خشک از نظر عطر، طعم و اسانس نداشتن تلخی در دنیا نوع ایرانی آن است. عرضه و پخش عمده لیمو خشک ایرانی با کیفیت از مرکز فروش لیموندا یا شرکت بازرکانی آذرخش در تمام طول سال انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما