فروش لیمو عمانی درجه یک ایرانی

فروش لیمو عمانی فله درجه یک محصول تولید شده از بهترین لیمو ترش های ایرانی بدون واسطه و مستقیم در تمام طول سال در انواع مختلف از این مرکز به فروش می رسد.

لیمو عمانی علاوه بر ایران در کشورهای دیگری از سراسر دنیا تولید می شود. کشورهایی مثل مصر، سودان، سومالی و … از دیگر تولید کنندگان این محصول در دنیا هستند.

کیفیت لیمو عمانی ایرانی

در این میان لیمو خشک ایرانی در تمام دنیا در میان تمام محصولات لیمو خشک از نظر کیفیت حرف اول را می زند. این کیفیت مربوط به نازک بودن پوست، رنگ روشن لیمو، ترشی و اسید بالا و عطر خوب آن هست. در مقابل لیمو های خارجی مانند لیمو های عمانی آفریقایی دارای پوست ضخیم، رنگ تیره و سیاه، و تلخی بالا هستند.

قیمت بهترین لیمو عمانی ایران

بهترین نوع لیمو عمانی ایرانی را بنام لیمو خشک سفید یا لیمو خشک میناب و جهرم می شناسند. هدف در سایت لیموندا و شرکت آذرخش سیر ایرانیان فروش بهترین نوع این نمونه لیمو خشک است. مرکزیت در قطب پرورش لیمو ترش این امکان را برای ما فراهم کرده است که به صورت عمده این محصول را در سراسر کشور و همچنین در حیطه صادرات عرضه نماییم.

چنانچه از فعالان فروش در زمینه عرضه پخش لیمو خشک باشید می توانید از طریق ارتباط با این مرکز سفارش خود را ثبت و در مقصد تحویل بگیرید.

فروش لیمو عمانی سورت شده

لیمو عمانی پس از سرت شدن بر اساس سایز و کیفیت به نوع لیمو خشک درجه یک جهت مصرف فروشگاهی، لیمو خشک ترکیده جهت تولید پرک لیمو، لیمو خشک ریز جهت تولید پودر لیمو عمانی و … تقسیم بندی می شود.

در این بازار با هر کیفیت و کمیتی که خواستار باشید می توانید لیمو خشک خود را خریداری کنید. بنا به نوع مصرف لیمو عمانی با کیفیت های مختلف در طول سال، شرکت آذرخش سیر ایرانیان با برند لیمو ندا عرضه کننده دائمی این محصول می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما