فروش لیمو عمانی سفید امسال

فروش لیمو عمانی سفید امسال محصول فصل جدید به صورت مستقیم از این مرکز فروش انجام می شود. لیموندا تنها فروشگاه تخصصی اینترنتی در خصوص عرضه لیمو خشک و محصولات مربوط به آن.

لیمو عمانی سفید دارای عطر و طعم خیلی عالی است که توانسته به دلیل داشتن کیفیت بالا در بازار خشکبار جایگاه خوبی را کسب کند. این محصول که به رنگ سفید یا زرد و سیاه در بازار موجود است به نوع لیمو خشک ایرانی و خارجی تقسیم می شود. لیمو عمانی روشن محصول کشور ما ایران است که بیشتر در جنوب کشور مانند استان فارس و هرمزگان تولید می شود.

لیمو خشک سفید

 

 

 

 

لیمو ترش مخصوص لیمو عمانی سفید

لیمو خشک سفید از خشک کردن لیمو ترش آبگیری یا لیمو ترش شیرازی به دست می آید. روش خشک کردن آن به صورت سنتی و زیر آفتاب خشک می شود. بدین ترتیب پوست آن روشن، کاغذی و نازک است.

لیمو خشک های زرد تیره و سیاه خارجی هست و بیشتر محصول کشورهای آفریقایی مثل سودان و سومالی یا از مصر است. پوست این لیموها تیره تر و ضخیم تر است.
لیموندا عرضه لیمو خشک سفید

 موارد مصرف لیمو عمانی

لیمو عمانی در زمینه آشپزی و پخت انواع خورشت ها مانند آبگوشت، قرمه سبزی و قیمه کاربرد دارد. لیمو خشک به شکل پودر لیمو عمانی و پرک لیمو در تولید ادویه جات به عنوان چاشنی و تولید شیرینی و پولکی استفاده می گردد.

انواع لیمو خشک

لیموترش های خشک شده در ابتدا به صورت درهم است که پس از تسویه و سرت کردن به انواع مختلفی بر اساس سایز و کیفیت تقسیم می شود. کیفیت لوکس و درجه یک مخصوص بسته بندی، لیمو خشک ریز مخصوص گرد لیمو، نوع شکسته و ترک مخصوص فروش فله ای و تولید پر…

مزایای بسیار زیاد درمانی و انواع ویتامینی که لیمو ترش دارد سبب این می شود که در تمام طول سال به صورت تازه، خشک عمانی، آبلیمو، پرک لیمو و گرد لیمو مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما