فروش لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن

فروش لیمو عمانی عمده با سایر محصولات مربوط به آن نظیر پودر لیمو، پرک لیمو، پوست لیمو، آبلیمو و رب لیمو از این فروشگاه انجام می گیرد.عمده محصول لیمو عمانی قابل عرضه در این مجموعه از نوع لیمو خشک سفید جهرم هست. به صورت سرت شده در انواع لوکس، درجه یک، ترک خورده و شکسته، مینیاتوری، آسیابی و ریز است. محصولات فراوری شده مخصوص لیمو خشک شامل گرد و پرک لیمو نیز از همین نوع لیمو تولید و عرضه میگردد.
کیفیت بالای لیمو عمانی جهرم باعث شده تا مشتریان زیادی مجذوب آن شوند. داشتن پوست نازک، ترشی بالا و نداشتن تلخی از خصوصیت های این محصول است.
لیمو خشک در سرت ترک و شکسته برای تولید پر و فروش فروشگاهی و لیمو خشک ریز جهت آسیاب کردن و تولید گرد، نوع متوسط و مینیاتوری نیز جهت بسته بندی و فروش فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

محصولات لیمو عمانی

محصولات لیمو عمانی
آبلیمو طبیعی که در این مرکز می توانید خریداری کنید نیز به صورت طبیعی بدون هیچ نوع مواد افزودنی از لیموترش محلی این منطقه گرفته شده که همواره از لحاظ داشتن غلظت و اسید لیمو مورد توجه مصرف کنندگان است.
این مرکز پخش با استقرار در شهرستان جهرم در طول سال به صورت مداوم و تخصصی در خصوص عرضه لیمو عمانی، لیموترش و سایر محصولات مربوط به آن فعالیت دارد.

محصولات لیمو عمانی

محصولات لیمو عمانی

مشتریان شرکت های پخش، فروشگاه های زنجبره ای ، کارگاه های بسته بندی، شرکت های تولید ادویه جات، بیمارستان ها، رستوران ها و سایر مراکز فروش می توانند محصولات مربوط به لیمو را در طول سال به صورت خرده و عمده در اینجا تهیه کنند و در محل خود تحویل بگیرند.
عرضه عمده از طریق باربری ها با بیمه بار و عرضه خرده از طریق تیپاکس و باربری ترمینال انجام می شود. کیفیت خوب و رضایت مشتری هدف ما در این مجموعه می باشد.

4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما