فروش نهال لیمو ترش پیوندی معروف جهرم

نهالستان لیموندا با در دست داشتن نهالکاران با سابقه انواع نهال لیمو ترش پیوندی معروف جهرم را با ذات خوب و ثمردهی بالا جهت فروش عمده پرورش می دهد.

نهال هایی که در نهالستان ما تولید و عرضه می گردد شامل ارقام مختلف مرکبات به ویژه نوع لیموترش است. این نهال ها از لحاظ ذات، سلامتی و مثمر بودن به صورت تضمینی پرورش و عرضه می گردد. بهترین و معروف ترین رقم های لیمو ترش در جهرم پرورش داده می شود.

روش های تکثیر نهال مرکبات:

تکثیر نهال به شیوه های مختلفی نظیر: روش غیر پیوندی یا کاشت بذر، قلمه زدن، روش پیوندی یعنی پیوند زدن جوانه یا پیوندک انجام می پذیرد.
با توجه به اینکه درختان مرکبات از طریق روش پیوند زدن نتیجه بهتری می دهند و درختان پیوندی از ثمردهی بالاتر و مقاومت بیشتری برخوردارند ما در این مرکز از این شیوه بهره برده ایم.

پرورش و عرضه نهال تضمینی:

نهالکاران مجرب در نهالستان این مرکز مشغول به فعالیت هستند که ثمر سالها تجربه آنها پرورش نهالهایی با ذات خوب و به صورت تضمینی است. گونه های پیوندی لیمو ترش از رقم های محلی، خارکوتاه یا خارکل که خوشه ای ثمر می کنند، لیمو ترش خارگی یا سنگی، پرشن لایم یا مصری بدون هسته و چهار فصل جهت احداث باغات به صورت عمده توسط ای نهالستان عرضه می گردد.
نهالستان مرکبات این بازار توانسته در جهرم به عنوان قطب برتر پرورش لیموترش بهترین انواع نهال لیموترش را به روش بذری، پیوندی و تضمینی جهت فروش پرورش دهد.

با توجه به آب و هوای مناطق، زمانهای کاشت نهال مرکبات در سال به فصل پاییزه و بهاره تقسیم می شود، مناطقی که زمستان سرد دارند بهتر است در کاشت بهاره نهالهای خود را بکارند و مناطقی که تابستان خیلی گرم دارند در کاشت پاییزه باید اقدام به کاشت نهال کنند.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما