فروش و پخش عمده لیمو خشک درجه یک

لیمو خشک درجه یک و لوکس ایرانی جهت صادرات و بسته بندی به صورت عمده از مرکز فروش لیموندا جهرم تحت نظارت شرکت بازرگانی آذرخش پخش و عرضه می گردد.

لیمو خشک یا لیمو عمانی در فرایندی از خشک کردن لیمو ترش های آبگیری یا لیمو ترش شیرازی تولید می شود. این نوع لیمو عمانی ایرانی به سبب داشتن ترشی و اسید بالا همچنین به دلیل کاغذی بودن پوست آن در مقابل انواع خارجی خود از تلخی کمتری برخوردار است. طعم و عطر عالی از خصوصیات دیگر لیمو خشک سفید ایرانی است. این محصول مخصوص مناطق جنوبی است و بیشتر مربوط به دو قطب پرورش لیمو ترش جهرم و میناب است.
لیمو خشک سفید جهرم
مصرف لیمو خشک در آشپزی

لیمو عمانی از چاشنی های مطبوع و بسیار پر استفاده در آشپزخانه های ایرانی است. در انواع خورشت ها مانند قیمه، آبگوشت و قورمه سبزی برای خوش طعم کردن آنها به کار می رود. در کنار

لیمو خشک

    می توان از پودر و پرک آن نیز استفاده کرد. در صنعت گیاهان دارویی و شیرینی پزی نیز گرد لیمو کاربرد زیادی دارد.

فروش صادراتی لیمو عمانی

سرت سوپر و ویژه که در این مرکز انجام می شود جهت عرضه در بازارهای خارجی  به سایر کشورها صادر می گردد. به دلیل کیفیت بالای لیمو های ایرانی کشورهای اروپایی و عربی خواستار خرید عمده این محصول هستند. در سرت صادراتی لیمو خشک نمونه های قالب ریز، شکسته و ترک، دوده ای و کپک زد ضایعاتی به صورت دستی از آن تسویه می شود و به عنوان یک جنس لوکس بسته بندی و صادر می گردد.
لیمو عمانی صادراتی

قیمت روز لیمو خشک مرغوب جهرم

شما می توانید در طول سال به صورت به روز و مستقیم قیمت لیمو خشک مرغوب را از تنها مرکز فروش اختصاصی لیمو عمانی مستقر در جهرم مطلع گردید. فروش در این واحد در تمام طول سال امکان پذیر است. خریداران با توجه به نیاز خود و نوع مصرف می توان در هر کیفیتی که می خواهند سفارش بدهند و در مکان خود تحویل بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما