صادرات پر لیمو عمانی به دبی

پر لیمو عمانی از محصولات اصلی لیمو عمانی است که جهت صادرات به کشور دبی بازار پر فروش خوبی دارد.

آذرخش سیر ایرانیان با برند لیمو ندا عرضه کنند و تولید کننده مستقیم لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن است. این محصول علاوه بر فروش در سراسر کشور به صورت عمده؛ به سایر کشورها نیز صادر می گردد. کشورهای عربی به خصوص دبی، کویت و قطر متقاضی اصلی پرک لیمو عمانی ایرانی هستند.

پر لیمو عمانی
پر لیمو عمانی

این مجموعه بهترین کیفیت پرک یا پر لیمو عمانی را با نازل ترین قیمت برای صادرات تولید و عرضه می نماید.

مشتریان گرامی در کشور و صادرکنندگان خشکبار چنانچه برای سفارش پر لیمو عمانی به این محصول با کیفیت عالی نیازمند هستید، می توانید با ثبت سفارش در این مرکز محصول مورد نظر خود را به صورت عمده در اسرع وقت تأمین نمایید.

با افتخار اعلام میکنیم که مرکز فروش لیموندا جهرم با برند لیمو ندا سالیان سال است که عرضه کننده عمده لیمو عمانی، پودر لیمو عمانی ، پر لیمو عمانی ، اسلایس لیمو عمانی و سایر خشکبار مرکبات نظیر بهار نارنج، بهار مرکبات، بالنگ خشک و سایر خشکبار است. هدف این مجموعه جلب رضایت تمام مشتریان است.

 

 

انواع پر لیمو عمانی

پرک با توجه به نوع لیمو عمانی که برای تولید آن استفاده می شود از نظر رنگ دو نوع است، پرک سیاه و پرک قهوه ای. نوع پر سیاه لیمو از لیمو خشک خارجی استفاده می شود و پر قهوه ای از لیمو عمانی ایرانی به دست می آید. پر سیاه معمولا درشت تر و ضخیم تر است ولی پر لیمو قهوه ای رنگ قهوه‌ای روش و تیره است و نسبت به پر سیاه ریزتر و نازک تر است.

 

پر لیمو عمانی قهوه ای یا سیاه

برای خیلی از مصرف کنندگان و مشتریان گرامی سوال پیش می آید که از نظر کیفیت پر لیمو عمانی بهتر است یا پر لیمو عمانی سیاه؟ هر دو نوع محصول، مغز لیمو عمانی خالص است و کیفیت بالایی دارند. اما پر لیمو قهوه‌ای بخاطر داشتن ترشی زیاد و عطر و طعم خوب نسب به پر سیاه متقاضیان بیشتری دارد. به نسبت پر لیمو سیاه بخاطر ظاهر بهتر و درشت تر از بعضی مشتریان  بیشتر مورد پسند است.

پر لیمو عمانی
پر لیمو عمانی قهوه ای

موارد مصرف پرک لیمو عمانی

می توان این محصول را در تمام مصارف و مواردی که از لیمو عمانی استفاده می شود، به کار برد. استفاده از مغز لیمو عمانی به عنوان پر یا پرک در پخت خورشت قیمه، قورمه سبزی، آب گوشت و سایر موارد طعم و عطر خوبی به آنها می دهد و به دلیل نداشتن پوست و بذر تلخی ندارد و دارای ترشی بالا هست.

جهت ثبت سفارش و خرید می توانید با شماره تلفن های زیر با ما در ارتباط باشید. ارسال به تمام نقاط ایران صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما