فروش پر لیموعمانی قهوه ای عمده

پر یا پرک لیمو عمانی قهوه ای تولید شده از بهترین لیمو خشک ایرانی به صورت عمده به فروش می رسد.

از مغز کردن لیمو خشک پر لیمو عمانی یا همان پرک لیمو عمانی به دست می آید. تمام مراحل تولید پر لیمو به صورت دستی و با حساسیت بالا انجام می شود.

پرک لیمو عمانی از جمله محصولات خشکبار لوکس به حساب می آید که به عنوان چاشنی در خشکبار فروشی ها و عطاری ها به فروش می رسد. داشتن ترشی بالا و نداشتن تلخی باعث شده است که پر لیمو به عنوان چاشنی ای محبوب در انواع خورشت های ایرانی جای لیمو خشک را بگیرد.

پر لیمو عمانی
پر لیمو عمانی

انواع پر یا پرک لیمو عمانی

این محصول به دو رنگ سیاه و قهوای تولید می شود نمونه قهوه ای آن از لیمو خشک پوست نازک ایرانی تولید می شود و ظریف تر از پر سیاه هست؛ در صورتی که پر لیمو سیاه از نوع لیمو خارجی به دست می آید و درشت تر است.

از دیگر مصارف محصول پر لیمو استفاده در صنایع شیرینی پزی به خصو در نقل و پولکی با طعم لیمو است. این محصول از شکستن و مغز کردن لیمو خشک تولید می شود که یک ترشی ناب و خالص دارد.

فروش پر لیمو عمانی قهوه ای

تولید و فروش عمده پر لیمو عمانی جهرم

تولید پر لیمو کاری سخت و زمان بر هست. ما این محصول را توسط کارگران حرفه ای در مرکز پرورش لیمو شهرستان جهرم تولید می کنیم بدین ترتیب شما جهت بسته بندی می توانید به صورت فله ای با قیمت مناسب این محصول را در لیست محصولات عرضه کننده خود به صورت بسته بندی قرار دهید.

 

پر لیمو عمانی
پر لیمو عمانی

مراکز عرضه پر لیمو

خشکبار فروش ها، عطاری ها، ادویه جات فروش ها، رستوران ها، شیرینی پزی ها و حتی شرکت های صادر کننده محصولات غذایی از عمده مشتریان این مجموعه هستند.

اگر شما هم یکی از این واحدها هستید می توانید محصول پرک لیمو عمانی درجه یک را بدون واسطه به صورت عمده از مرکز فروش لیموندا جهرم خریداری کنید. این مرکز تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان به عنوان تولید کننده اختصاصی لیمو عمانی و پر لیمو عمانی، پودر لیمو عمانی و… است که به عنوان عرضه کننده انواع محصولات مربوط به خشکبار و لیمو عمانی است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما