فروش پر لیمو عمانی خرده بسته بندی

پر لیمو عمانی یا پرک لیمو به صورت عمده و خرده جهت بسته بندی از مرکز فروش لیموندا تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان در سراسر کشور عرضه می گردد.

اصلی تریم ن محصول عرضه شده و تولید شده در این مرکز لیمو عمانی یا لیمو خشک ایرانی است. سایر محصولات از مشتقات و فرآورده های لیمو عمانی می باشد. از جمله پر لیمو عمانی، پودر لیمو، اسلایس لیمو، پوست لیمو و …

تا کنون این مرکز فروش بصورت تخصصی لیمو عمانی و سایر محصولات آن را به صورت عمده و تناژ به خریداران عرضه می کرد. جهت رفاه خریداران و مصرف کننده گان این مرکز تصمیم گرفته است که محصولات مربوط به لیمو عمانی را به صورت خرده نیز عرضه نماید.

یکی از این محصولات در لیمو یا پرک لیمو عمانی است که از مصرف بالایی در زمینه پخت انواع خورشت های ایرانی و غذاها دارد.

پر لیمو عمانی
پر لیمو عمانی

روش تولید پر لیمو عمانی

این کا یک کار تخصصی و دستی هست که بسیار حساس و دقیق بدون دخالت هیچ دستگاهی انجام می شود. بدین ترتیب که لیمو عمانی های خشک و سالم را بعد از شکستن، پرهای آن در بیرون آورده و مغز و پوست لیمو را از آن جدا می کنیم. به خاطر اینکه هیچ نوع پوست و بذر لیمویی قاطی پرک ها نمی شود پس تلخی ندارد. پر لیمو عمانی با داشتن ترشی بالا از عطر و طعم لیمو زیادی برخوردار است.

پولکی لیمو عمانی
پولکی لیمو عمانی

تولید پولکی از لیمو عمانی

یکی از انواع چاشنی ها که از آن برای تولید پولکی استفاده می شود پولکی لیمو عمانی است. پر لیمو بهترین گزینه برای این کار است. چرا که تلخی ندارد و ترشی آن مطبوع می باشد.

تولید کننده گان و شرکت های بسته بندی مواد غذایی از جمله کارگاه های بسته بندی ادویه جاتی ها همچنین رستوران ها در سراسر کشور می توانند لیمو عمانی و پرک لیمو را به صورت مستقیم از این مرکز که در قطب تولید لیمو عمانی قرار دارد تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما