فروش پر لیمو عمانی عمده با قیمت مناسب

پر لیمو عمانی یا پرک لیمو به صورت فله و عمده از لیمو در این مرکز با قیمت مناسب تولید و به فروش می رسد.

از مغر کزدن لیمو عمانی محصولی به دست می آید که به آن پرک لیمو یا پر لیمو عمانی گفته می شود. لیمو عمانی به دلیل داشتن هسته و پوست، موقعی که در خورشت یا غذاها استفاده می شود دارای طعم ترش با اندکی تلخی است. ولی پرک لیمو عمانی یعنی مغز خالص لیمو بدون هسته و پوست هیچگونه تلخی ندارد و با خیال راحت می توان از آن استفاده نمود.

پرک لیمو عمانی

 

 

انواع پرک لیمو عمانی

پرک لیمو در بازار اگر توجه کرده باشید به رنگ قهوه ای با سیاه است. پرک لیمو قهوه ای از لیمو خشک سفید و پوست کاغذی ایرانی تولید می شود و از نظر اندازه ریز تر و ظریف تر است. همچنین دارای ترشی و عطر خیلی بهتری است. اما نوع پرک سیاه از مغز کردن لیمو خشک خارجی یا لیمو خشک سنگی به دست می آید که دراری پرهای درشت تر هستند و رنگ سیاه دارند.

انواع پرک لیمو عمانی
پرک لیمو عمانی

خرید پرک لیمو به صرفه از لیمو ندا

در این مرکز تولید و فروش پرک لیمو به صورت عمده از لیمو خشک تولید شده در منطقه به صورت مستقیم تهیه می شود. در اینجا ما پرک تولید شده اعلا را به صورت فله ای و عمده در بازار عرضه می کنیم. عمده افرادی که دارای فروشگاه های ادویه جات، عطاری ها، کارگاه های بسته بندی، فروشگاه های مواد غذایی و خشکبار فروشی هستند می توانند از امتیاز خرید عمده پرک لیمو عمانی این مرکز با قیمت همکاری و به صرفه بهره ببرند.

پرک لیمو در دمنوش

از موارد استفاده از پرک یا پر لیمو عمانی استفاده از آن در دمنوش ها می باشد. همچنین به صورت چاشنی از آن می توان در چایی استفاده کرد. خواص بسیار زیاد لیمو عمانی در طب سنتی باعث شده است که در دمنوش ها و گیاهان داروئی ترکیبی جایگاه بسیار خوبی را داشته باشد.

جهت ثبت سفارش عمده حتما از طریق شماره تماس ارائه شده تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما