فروش پودر لیمو عمانی روشن اعلا

پودر لیمو عمانی تولید شده از لیمو عمانی آسیابی ایرانی با قیمت عمده و کیفیت اعلا از لحاظ عطر و طعم در لیموندا به فروش می رسد. بازرگانی آذرخش با فعالیت در خصوص محصول لیمو عمانی و انواع محصولات مربوط به آن در خدمت مشتریان سراسر کشور است.
پودر لیمو را در بازار و میان مردم به اسم گرد لیمو عمانی نیز می شناسند. جهت به دست آوردن یک پودر لیمو اعلا باید از لیمو خشک های سالم و عاری از لیمو های دوده ای و کپک زده استفاده نمود. هنگام تصفیه و سرت کردن لیمو خشک درصدی از آن به عنوان ریز یا باب آسیاب از لیمو های درجه یک جدا می شود. لیمو های ریز پس از آنکه لیمو خشک های مشکل دار و خراب از آن جدا شد با دستگاه آسیاب تبدیل به گرد یا پودر لیمو می شود.

پودر لیمو
بهترین پودر لیمو عمانی
بهترین نوع گرد لیمو از لیمو خشک های پوست کاغذی ایرانی مانند لیمو عمانی جهرم تولید می شود. این نوع لیمو به داشتن پوست نازک و ترشی بالا معروف است. بعد از آسیاب کردن لیمو خشک پودری به دست می آید که به آن پودر یا گرد لیمو می گویند.
موارد مصرف پودر لیمو عمانی

  • به عنوان یک چاشنی و ادویه در انواع خورشت ها
  • در زمینه شیرینی پزی و تولید پولکی لیمو عمانی
  • چاشنی در چایی و انواع سس ها
  • طعم دار کردن انواع کیک ها
  • مخلوط کردن گرد لیمو با فلفل و نمک به عنوان طعم دهنده فلفلی
  • استفاده از خمیر پودر لیمو با شکر جهت اسکراب پوست

گرد لیمو عمانی

فواید گرد لیمو و پوست لیمو

برخی فواید لیمو عمانی و گرد لیمو آن کمک به عملکرد قلب با تنظیم گردش خون، پاک کننده کبد، تقویت کننده رگ ها و مویرگ ها، جلوگیری از سکته و درمان کننده بسیاری از بیماری های دیگر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما