فروش گرد لیمو عمانی خالص جهرم

گرد لیمو عمانی خالص تهیه شده از لیمو عمانی آسیابی جهرم با عطر و طعم عالی تولید شده در این مرکز به فروش می رسد. این محصول از لیمو های خشک روشن و ریز آسیابی تولید می گردد که عاری از هر نوع ضایعات و تلخی است.

لیمو عمانی نوع خشک شده همون لیمو ترش شیشه ای یا آبگیری است که به صورت سنتی خشک می شود. از قدیم الایام لیمو خشک در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گرفته است. بیشترین موارد استفاده لیمو عمانی در خورشت هایی مانند قیمه، قرمه سبزی و آب گوشت بوده است. این محصول علاوه بر استفاده به صورت سالم به شکل پرک یا مغز لیمو و پودر یا گرد لیمو نیز کاربرد دارد. گرد لیمو در ادویه جات ما ایرانیان جایگاه مخصوص خود را دارد.

گرد لیمو

تولید و فروش گرد لیمو عمانی
چنانچه از واحدهای پخش و بسته بندی ادویه جات و تولید کننده شیرنی جاتی مانند پولکی هستید می توانید سفارش خود را از طریق این مرکز ثبت و تهیه نمایید. تولی گرد لیمو اینجا طبق سفارش و به صورت روز صورت می گیرد.
شرکت بازرگانی آذرخش سیر ایرانیان در زمینه خرید و فروش خشکبار و به طور خاص در خصوص لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن فعالیت دارد. در این واحد پس از اینکه لیمو به صورت درهم خشک شده، سرت و تسویه می شود. لیمو خشک های ریز سرت شده بدون دوده ای و ضایعات به وسیله آسیاب به گرد لیمو عمانی تبدیل می شود. همچنین از نوع لیمو خشک های ترک و شکسته برای تهیه پر لیمو مورد استفاد قرار می گیرد.
با توجه به نیاز مشتریان این مرکز گرد و پر لیمو را به صورت تازه تولید می نماید. بنابراین سفارشات خود را می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر ثبت کنید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما