قیمت خرید اسلایس لیمو سنگی عمده درجه یک

اسلایس لیمو سنگی عمده درجه یک تولید شده از بهترین نوع لیمو ترش سنگی یا خارگی جنوب است که به صورت عمده و خرده جهت خرید با قیمت مناسب از تولید کننده آماده فروش و عرضه در داخل و صادرات  است.

لیمو سنگی خشک اسلایس شده از ورقه ورقه کردن لیمو ترش تازه خارگی یا سنگی تولید می شود که پس از ورقه ورقه کردن با مهارت و رعایت بهداشت خشک می شود. در تهیه این اسلایس ها هیچ نوع مواد افزودنی و نگهدارنده به کار برده نمی شود و کاملا ارگانیک و طبیعی فرایند تولید محصول صورت می گیرد.

اسلایس لیمو سنگی

موارد مصرف اسلایس لیمو:

اسلایس لیمو مانند لیمو عمانی در انواع خورشت ها ، دسر ها، نوشیدنی ها، اسانس چایی و دمنوش های گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در دمنوش گل گاوزبان بسیار توصیه می شود. در قوری چایی می توانید دو سه تا پر اسلایس بندازید یا به روش سریع تر یک پر اسلایس لیمو را در لیوان چایی انداخته و از خواص آن بهره ببرید. این استفاده بخاطر خواص فوق العاده طبی و طعم بسیار عالی می باشد که متناسب با ذائقه و خوش طعم و عطر است. استفاده راحت و نگهداری آسان از مزیت های محصول انواع اسلایس لیمو ترش می باشد که در تمام طول سال می توانید در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

اسلایس لیمو ترش سنگی
اسلایس لیمو ترش سنگی

 

فروش اسلایس لیمو سنگی جهت بسته بندی

مرکز تولید و فروش لیمو ندا جهرم تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان به صورت اختصاصی انواع محصولات لیمو عمانی شامل: انواع اسلایس لیمو، پودر لیمو عمانی، پرک لیمو، لیمو عمانی درجه یک، لیمو عمانی صادراتی، لیمو عمانی ریز مناسب آسیاب و لیمو عمانی ترک و شکسته را بصورت عمده و فله در تمام طول سال عرضه می نماید.

فروش ویزه اسلایس لیمو سنگی به صورت عمده جهت بسته بندی به صورت فله با قیمت مناسب به فروش می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما