قیمت خرید و فروش بهار نارنج شیراز

خرید بهار نارنج سرت شده روشن شیراز را می توان در تمام طول سال از مرکز فروش لیموندا با قیمت مناسب با کیفیت دلخواه تهیه کنید.
قابل توجه مراکز فروش، عطاری ها، کارخانه جات تولید مربا، گیاهان دارویی، کارگاه های عرق گیری و بسته بندی مواد عذایی لیموندا با مرکزیت در فارس عرضه کننده بهار نارنج خالص، بهار مرکبات سرت شده، پرچمی بهار و بهار مرکبات به حال خود در طول سال است.
در لیموندا این محصول از شکوفه های درخت نارنج و سایر درختان مرکبات در فصل بهار جمع اوری می شود. محصول درهم آن در سه الی چهار مرحله توسط کارگران به صورت دستی کاملا تمیز و سرت برگ برگ می گردد.
با توجه به اینکه بهار درختان نارنج مرکبات از زیر این درختان جمه آوری می شود طبیعتن ضایعاتی مانند گل، سنگ، کلوخ و برگ درختان دارد که باید قبل از مصرف برگ برگ تمیز نمود. به دست آوردن و پاک کردن این محصول بسیار سخت، زمان بر و حساس است.که با تمام سختیهاش با توجه به نوع مصرف خود می توانید بهار نارنج و مرکبات مورد نیاز خود را به صورت عمده و مداوم از ما در سراسر کشور خریدداری کنید.

بهار نارنج
موارد مصرف بهار نارنج
در کارخانه های صنایغ غذایی، دارویی، عرقیجات، چاشنی ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. بخش عمده آن در تولید و پخت مربا استفاده می کنند. مربای بهار نارنج همواره از گرانتیرن و پرمصرف ترین و پرخاصیت ترین نوع مرباهای تولید شده مهم است.
کارخانه های عرق گیری از لحاظ استفاده از این محصول در رتبه دوم قرار دارد. بسیاری از کارگاه های عرق گیری عرق بهار نارنج را در لیست اصلی خود جهت تولید و فروش دارند.
عطاری ها در مرحله بعد جز واحدهای مهم پخش و فروش اصلی بهار نارنج بخاطر خواص دارویی بی شمار آن قرار دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما