قیمت خرید پرک لیمو عمانی عمده مرغوب

پرک لیمو عمانی مرغوب ایرانی به صورت عمده از این مرکز فروش، با قیمت مناسب به خریداران سراسر کشور و حتی صادرات به سایر کشورها عرضه می گردد.

از جمله محصولات به دست آمده از لیمو عمانی مغز خالص لیمو عمانی هست که به پر لیمو یا پرک لیمو عمانی معروف است. این محصول از میان سایر مشتقات لیمو عمانی بهترین جایگزین لیمو جهت استفاده در انواع مصارف غذایی است. جهت تهیه پر لیمو بعد از اینکه لیمو عمانی به وسیل ای خاص شکسته شد پرک های آن بیرون آورده می شود و پوست و بذر از آن جدا می گردد. در حال حاضر مرغوب ترین مغز یا پر لیمو از لحاظ ترشی و عطر از نوع لیمو خشک ایرانی تولید می شود.

پرک لیمو عمانی
پرک لیمو عمانی

 

 

 

 

 

 

 

پرک لیمو عمانی یکی ا چاشنی های اصلی با طعم ترش هست که به همراه لیمو عمانی برا یانواع غذاها و خورشت ها می توان استفاده کرد و علاوه بر طعم و عطر خوب از انواع فواید درمانی آن بهره برد. طبیعتا لیمو ترش از مصارف بالایی برخوردار است ولی از آنجایی که نمی شود در تمام طول سال آن را تازه نگهداشت بهترین راه حل برای استفاده بهینه از آن و بالا بردن زمان نگهداری این محصول تبدیل آن به لیمو عمانی است. در این راستا پرک لیمو عمانی و پودر لیمو عمانی از راه های آسان دیگر استفاده از این محصول به صورت روزمره و مداوم است.

در مرکز فروش لیمو ندا تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان با برند لیمو ندا که به عنوان مرکز تخصصی عرضه کننده محصولات لیمو عمانی می باشد، بهترین نوع پرک لیمو و سایر محصولات مربوط به لیمو خشک و لیمو ترش به صورت فله و عمده عرضه می گردد.

فروش پرک لیمو عمانی جهت صادرات

پرک لیمو عمانی تولیدی توسط این مجموعه به دلیل داشتن کیفیت مرغوب سالانه به سایر کشورها صادر می گردد. شرکت هایی که در حوزه خشکبار و مواد غذایی فعالیت دارند می توانند جهت خرید این محصول برای بسته بندی با ما در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما