قیمت فروش اسلایس لیمو سنگی عمده

اسلایس لیمو سنگی عمده تولید شده از لیمو ترش سنگی جنوبی با طعم و عطر عالی در مجموعه لیموندا با قیمت مناسب به فروش می رسد.

فروش اسلایس لیمو سنگی لیموندا
فروش اسلایس لیمو سنگی لیموندا

 

تولید اسلایس لیمو سنگی لیموندا

اسلایس هر میوه به ورقه های حلقه ای خشک شده یک میوه گفته می شود. اسلایس لیمو ترش سنگی نیز از حلقه ای و ورقه ای خرد کردن لیموترش تازه سنگی بدست می آید. که پس از اینکه لیموترش سنگی با کیفیت و سالم از باغ چیده شد، در کارگاه به وسیله دستگاه اسلایسر به شکل حلقه ای خرد می شود. سپس بصورت سنتی در آفتاب یا صنعتی بوسیله دستگاه خشک کن برقی خشک می شوند.

 

فروش اسلایس لیمو سنگی لیموندا
فروش اسلایس لیمو سنگی لیموندا

لیموترش سنگی چیست و کی برداشت می شود

لیموترش سنگی یا لیموترش خارگی نوعی از انواع لیموترش هست که سایز نسبتاً درشت تخم مرغ شکل دارد. که به آن لیمو خارگی، لیمو لیسبون و یا لیموترش سنگی گفته می شود. فصل برداشت این محصول در باغات مرکبات جنوبی از اواخر پاییز شروع می شود. این میوه ماندگاری بالایی روی درخت دارد. همچنین به دلیل ماندگاری بالا در سردخانه گزینه مناسبی جهت صادرات دارد.

فروش اسلایس لیمو سنگی لیموندا
فروش اسلایس لیمو سنگی لیموندا

مصرف اسلایس لیمو سنگی خشک

از اسلایس لیمو سنگی در مصارف متعددی استفاده می شود ، که مهمترین آنها به دلیل خواص مختلف بهره بردن در دمنوش های مختلف، در مصارف بهداشتی، دارویی و اسانس سازی است.

مصرف اسلایس لیمو سنگی خشک

صادرات اسلایس لیمو سنگی

اسلایس لیمو از جمله محصولات خشکبار مربوط به لیمو و مرکبات خشک است که توانسته در بازار صادرات حرفی برای گفتن داشته باشد. کیفیت درجه یک محصولات باغی ایرانی همواره در بازار جهانی از استقبال بالایی توسط خریداران برخوردار بوده است.

فروش اسلایس لیمو سنگی
فروش اسلایس لیمو سنگی لیموندا
فروش محصولات لیمو خشک در لیموندا

مجموعه لیموندا که محصول اختصاصی آن لیمو و خشکبار مربوط به آن است در حوضه تولید اسلایس لیمو سنگی فعالیت دارد و در تمام طول سال آمادگی عرضه عمده این محصول و سایر محصولات لیمو ترش را دارا می باشد. محصولات با کیفیت تولید شده و عرضه شده در لیموندا همواره با کیفیت عالی در بازار داخل و بازار صادرات به فروش رسیده است.

کیفیت خوب و قیمت کف همکاری در مجموعه لیموندا

جهت ثبت سفارش از طریق تماس با شماره تلفن های موجود می توانید بهترین محصولات لیمو را سفارش دهید و در مقصد مورد نظر خود تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما