قیمت فروش لیمو خشک اسلایس جهرم

 • اسلایس لیمو خشک تهیه شده از بهترین نوع لیمو ترش جهرم به صورت عمده از لیمو ندا بفروش می رسد. ارسال از این شرکت با قیمت مناسب و کیفیت عالی در اسرع وقت در سراسر کشور امکان پذر است.
  لیمو عمانی از محصولات پر استفاده در مواد غذایی و سایر موارد مانند دمنوش ها و غیره است. در این خصوص شرکت آذرخش سیر ایرانیان با برند لیمو ندا به صورت اختصاصی در پخش لیمو عمانی و تولیدات مربوط به این محصول شامل: پرک لیمو عمانی، گرد یا پودر لیمو عمانی، اسلایس لیمو خشک و … فعالیت دارد.
  اسلایس لیمو عمانی
  این مرکز قابلیت تأمین این محصولات مربوط به خشکبار لیمو را در تمام طول سال دارا می باشد. چنانچه اسلایس لیمو خشک مورد استفاده و جزء محصولات عرضه شده شما است حتماً سعی کنید این محصول را تازه و در اول فصل تهیه نمایید و برای ماندگاری بیشتر آن را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.
  لیمو تزش جهرم به دلیل داشتن ترشی بالا و طعم عالی بهترین نوع لیمو ترش برای اسلایس کردن است. اسلایس کردن لیمو ترش در این مرکز به صورت دستی و دستگاهی انجام می شود. هر چی لیمو ترش رسیده تر و پوست نازک تر باشد اسلایس آن بهتر می شود.
  موارد مصرف اسلایس لیمو خشک مانند همان لیمو عمانی است استفاده در تهیه انواع خورشت ها، دمنوش ها و داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.
اسلایس لیمو ترش
اسلایس لیمو عمانی

انواع اسلایس لیمو ترش:
در کل نوع اسلایس لیمو ترش تولید می شود. اسلایس لیمو عمانی یا اسلایس لیمو ریز که از لیمو ترش آبگیری تولید می شود و نوع دیگر اسلایس لیمو سنگی یا اسلایس درشت که از ورقه ورقه کردن لیمو ترش سنگی یا خارگی درست می شود.
بسته بندی اسلایس لیمو عمانی خشک از جمله محصولات سودآوری هست که برای خشکبار فروشی ها می تواند پر سود باشد. امروزه سفارش جهت خرید این محصول از طرف خانواده ها رو به افزایش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما