قیمت فروش لیمو خشک ترک و شکسته

لیمو خشک ترک و شکسته عمده را از کجا باید خرید؟ مرکز فروش لیموندا جهرم تحت نظارت شرکت آذرخش مرکز فروش عمده لیمو خشک آسیابی، ترک و شکسته به قیمت مناسب است.

لیمو عمانی عرضه شده در این مرکز فروش به صورت فله ای و عمده است. لیمو ترش تازه بعد از خشک شدن به صورت درهم جمع آوری می شود. سپس در کارگاه توسط کارگران ماهر در امر سرت لیمو عمانی این محصول تسویه می شود. بعد از سرند زدن و جدا شدن لیمو های ریز و باب آسیاب که برای تولید گرد لیمو کاربرد دارد؛ مابقی جهت سرت دستی تحویل کارگران داده می شود. لیمو خشک هایی که در این مرحله از نوع درجه یک جدا می شود از نوع دوده ای یا کپک زده خراب است که هیچ استفاده ای ندارد و جز ضایعات به حساب می آید.

لیمو خشک

عرضه لیمو خشک ترک و شکسته

بار لیمو خشک در تسویه نهایی تبدیل با بار درجه یک، لوکس صادراتی و ترک یا شکسته می شود. لیمو های شکسته علاوه بر استفاده جهت تولید پرک لیمو برای فروش فروشگاهی و پودر لیمو نیز کاربرد دارد. عرضه این محصول به صورت تناژ از این واحد انجام پذیر است.
لیمو خشک ترک و شکسته

فروش انواع لیمو خشک جهرم

انواع لیمو خشک سفید جهرم محصول جدید امسال را می توانید به صورت اینترنتی با یک تماس به صورت مستقیم و بدون واسطه سفارش دهید و در شهر خود تحویل بگیرید. انواع لیمو خشک عرضه شده شامل کیفیت لوکس درشت، درهم درجه یک، ترک و شکسته، ریز آسیابی و محصولات مربوط به آن شامل پر یا پرک لیمو، گرد یا پودر لیمو عمانی است. پوست لیمو حشک نیز از ضایعات بار لیمو ترش است که جهت تولید ترشیجات، اسانس و تولید خوراک دام و طیور کاربرد داد.

شرکت بازرگانی آذرخش سیر ایرانیان عرضه کننده مستقیم لیمو عمانی و محصولات خشکبار مربوط به مرکبات در سراسر کشور است.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما