قیمت فروش لیمو خشک درجه یک صادراتی

عمده فروش لیمو خشک با کیفیت صادراتی و درجه یک از شرکت آذرخش سیر ایرانیان یا عنوان سابق مرکز فروش لیمو ندا جهرم به قیمت مناسب روز عرضه می گردد.

لیمو خشک ایرانی مانند سایر خشکبار ایرانی با کیفیت عالی قابل عرضه در محصولات صادراتی به سایر کشورهای دنیا است. این محصول به دلیل داشتن برتری های کیفی نسبت به سایر لیمو عمانی ها تولید شده خارجی همواره از کشورهای دیگر درای متقاضی فراوان است. تجاری که در حیطه خشکبار و مواد غذایی کار میکنن به این موضوع واقف هستند.

محصولات عرضه شده از لیمو ندا

مجموعه ما به طور اختصاصی در خصوص مرکبات خشک از قبیل لیمو عمانی، گرد لیمو عمانی، پرک لیمو عمانی، اسلایس لیمو عمانی، اسلایس لیمو سنگی، بالنگ خشک، بهار نارنج ، بهار مرکبات و به طور کلی محصولاتی که مربوط به مرکبات است فعالیت دارد. در طول سال امکان تآمین و عرضه از طرف این شرکت به صورت عمده فراهم است.

بیشترین صادرات انجام شده در این مرکز مربوط به کشورهای عربی و اروپایی است. قابل توجه بازرگانان و فعالان حوزه تجارت خشکبار و محصولات کشاورزی که محصول لیمو خشک را در لیست فروش صادراتی خود دارند، این مرکز با داشتن سابقه درخشان در خصوص صادرات دارای آمادگی کامل جهت همکاری و عرضه لیمو خشک یا لیمو عمانی ایرانی در تمام طول سال است.

کیفیت لیمو عمانی بستگی به نوع مصرف فرق می کند. حتی بازار فروش هر نوع لیمو عمانی در یک شهر با شهر دیگر متفاوت است در طی سالیانی که در این زمینه فعالیت داشته ایم این موضوع کاملا مشهود می باشد. هر منطقه قابلیت عرضه یک نوع لیمو عمانی را دارد.

مشتریان فعال در خصوص بسته بندی برای محصولات مربوط با لیمو خشک در زمینه تهیه لیمو عمانی فله، پودر لیمو عمانی، پرک لیمو عمانی و … با مجموعه لیمو ندا همکاری دارند.

تولید و فروش انواع لیمو عمانی

لیمو ترش های خشک شده را به عنوان لیمو عمانی به بازار عرضه می کنند. هر چه لیمو ترش مورد استفاده تاز8 تر باشد طبیعتاً طعم لیمو عمانی بهتر و دارای تلخی کمتر است، کلاً لیمو خشک ایرانی نسبت به لیمو خشک های خارجی تلخی کمتر دارند که آن هم مربوط به بذر و پوست لیمو می باشد و مغز و پرک لیمو عمانی ایرانی هیچگونه تلخی ندارد اسید و ترشی بسیار بالایی دارد. بنا به تولید لیمو عمانی خارجی و ایرانی داریم که نوع خارجی درشت تر و پوست ضخیم تر است و نوع ایرانی قالبی متوسط تر و پوست نازک می باشد.

نسبت قیمت با موارد مصرف لیمو عمانی

لیمو عمانی یا لیمو خشک مصارف متعددی دارد که بیشترین آن در زمینه مصارف غذایی و آشپزی است. کیفیت درشت و درجه یک را برای بسته بندی و عرضه در فروشگاه ها استفاده می کنند. نوع شکسته بیشتر جهت تولید پر لیمو عمانی و نوع ریز و زیر سرندی آن برای آسیاب و تبدیل به گرد لیمو استفاده می کنند. از پودر لیمو عمانی به عنوان ادویه و چاشنی کاربرد دارد. سس لیمو عمانی، رب لیمو عمانی و بعضی نوشیدنی ها نیز از سایر مصارف لیمو عمانی است.

خواص لیمو عمانی برای بدن

این چاشنی معروف خواص و فواید متعددی برا یبدن دارد که مصرف آن را برای بدن ضروری می کند.

لیمو سرشار از املاح و ویتامین های متعدد است که ویتامین C بخش عمده آن است. غنی ترین املاح لیمو ترش کلسیم و پتاسیم موجو در آن است.

لیمو عمانی در طب سنتی برای پایین آوردن فشار خون ، چربی خون، ضدعفونی کننده، ضد ویرورس، ضد نفخ، مسکن برای سردرد، درمان کننده سرماخوردگی و سرفه به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و مفید برای درمان سرطان معرفی شده و به مصرف آن توصیه فراوان شده است.

ارتباط با مرکز فروش لیمو ندا

در این مرکز با نظارت شرکت اذرخش سیر ایرانیان با استقرار در مرکز تولید لیمو ترش ایران در شهر جهرم می توانید محصول لیمو عمانی مورد نیاز و سایر محصولات مربوط به آن را خریداری کنید.

کافی است به شماره تماس های ارائه شده به صورت مستقیم تماس بگیرید. هدف ما عرضه کالای با کیفیت و جلب رضایت مشتریان می باشد.

 

 

 

 

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما