قیمت لیمو خشک در بازار

لیمو خشک در بازار بنا به کیفیت به قیمت مختلف به فروش می رسد. لیمو عمانی سفید و پوست کاغذی نوع درجه یک از کیفیت بهتری نسبت به سایر لیمو خشک ها برخوردار است.

این مرکز با عرضه مستقیم و بدون واسطه از شهرهای قطب برتر و تولید کننده لیمو خشک بهترین کیفیت این محصول را با قیمت مناسب عرضه می کند.

بخشی از لیمو عمانی موجود در بازار از نوع خارجی و وارداتی بوده که نوع وارداتی آن هر چند قالب درشت تر دارند ولی از لحاظ پوست ضخیم تر و تلخ تر است. در مقابل آن نوع ایرانی این محصول از جمله لیمو خشک سفید جهرم به دلیل دارا بودن پوست نازک و طعم ترش با اسید بالا و نداشتن تلخی زیاد نمونه بسیار مرغوب و مخورد قبولی است. در این مرکز از این نمونه تولید و پخش می شود.

کارگاه های بسته بندی ادویه جات نیز می توانند با استفاده از نوع لیمو خشک های ریز آسیابی جهرم یک گرد لیمو معطر و خوش طعم را تولید نمایند. نوع درجه یک آن سرت شده و سرند شده مخصوص فروش فروشگاهی و کارگاه های بسته بندی خشکبار است.

لیمو خشک

قیمت انواع لیمو عمانی

انواع لیمو عمانی از طریق فروش اینترنتی و مستقیم از قطب برتر تولید کننده این محصول توانسته است که با قیمت روز و مناسب عرضه شود. اگر از عمده فروشان این محصول هستید می توانید در تمام طول سل با قیمت به صرفه تری با این مرکز همکاری کنید.

تأمین فله ای لیمو خشک در کیفیت درجه یک، آسیابی، درجه 2 ترک خورده، گرد لیمو و پرک لیمو همگی تولید شده از لیمو خشک جهرم را از ما بخواهید. این محصول از خشک کردن لیمو ترش جهرمی با ترشی و اسید بالا به دست آمده که به شکل کاملا سنتی و در زیر آفتاب خشک می شود.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما