قیمت لیمو عمانی ایرانی درجه یک

لیمو عمانی ایرانی در دنیا از نظر کیفیت حرف اول از نظر کیفیت می زند، از طریق این مرکز می تواند لیمو عمانی درجه یک به قیمت مناسب خریداری کنید.

لیمو خشک یا لیمو عمانی در ایران برخی کشورهای دیگر تولید می شد. بنا به مکان تولید به نوع ایرانی و خارجی تقسیم می شود. لیمو عمانی ایرانی از نظر ظاهر دارای قالب متوسط و پوست نازک از نظر طعم عالی ترشی و اسید بالا بدون تلخی است. رنگ پوست روشن که به آن لیمو خشک سفید هم گفته می شود. لیمو عمانی خارجی معمولا تولید کشورهای آفریقایی مانند سومالی و سودان یا کشور مصر می باشد. اکثر لیمو عمانی های خارجی دارای پوست ضخیم و رنگ تیره یا سیاه هست. از نظر طعم تلخی قابل توجهی نسبت به لیمو عمانی ایرانی دارد.

 

این مرکز با فعالیت تخصصی در زمینه لیمو عمانی سالهاست که این محصول را به طور مستقیم از مراکز تولید آن به بازار داخل و یا خارج عرضه می دارد.

فروش لیمو عمانی جهرم 

جهرم واقع در استان فارس یکی از مناطق اصلی پرورش لیمو ترش در کشور است. بنابراین ما با مرکزیت در این شهر لیمو عمانی یا لیمو خشک سفید جهرم را به صورت عمده و فله با قیمت مناسب به فروش می رسانیم. کارگاه ها و شرکت های بسته بندی، فروشگاه ها و سایر فعالین در خصوص مواد غذایی می توانند از طریق ارتباط با این مرکز در طول سال محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

خرید لیمو عمانی میناب

دومین قطب پرورش لیموترش جنوب شهرستان میناب در استان هرمزگان است که آن را به یکی از تولید کننده های عمده لیمو عمانی تبدیل کرده است. لیمو خشک سفید و درجه یک مینابی جهت خرید از این مرکز عرضه می گردد. این نوع لیمو عمانی تر بهترین نوع لیمو خشک ایرانی است.

مرکز فروش لیمو ندا جهرم در طول سال آمادگی عرضه انواع محصولات مربوط به لیمو عمانی را دارا است. جهت ثبت سفارش می تواند تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما