قیمت لیمو عمانی ایرانی عمده درجه یک


لیمو ندا عرضه کننده عمده لیمو عمانی با کیفیت درجه یک در طول سال در سراسر کشور و همچنین جهت صادرات به سایر کشورها است. با توجه به نرخ روز با قیمت مناسب می توانید از این مرکز محصول مورد نظر را خریداری نمائید.

با توجه به شرایط بازار و نوع کیفیت قیمت لیمو عمانی متغیر است. بنابراین این مرکز محصولات خود را طبق نرخ روز و میزان سفارش تعیین و اعلام می کند. آن چیزی که حائز اهمیت هست کیفیت لیمو  و نوع مصرف آن است که ارتباط مستقیم با قیمت لیمو خشک دارد.
لیمو عمانی درجه یک

لیمو عمانی از این مرکز فروش به صورت اختصاصی و مستقیم از مراکز تولید این محصول عرضه می شود. محصولات دیگری که مربوط به لیمو  و تولید شده در این مرکز است شامل: پودر لیمو، پرک لیمو، لیمو خشک ریز آسیابی و لیمو خشک شکسته یا ترکیده است.
پودر لیمو عمانی

فروش لیمو عمانی مناسب برای گرد لیمو

بهترین و مناسب ترین لیمو خشک برای آسیاب کردن و تولید پودر لیمو نوع لیمو خشک ایرانی است. این لیمو به دلیل پوست نازک بودن و داشتن ترشی و اسید بالا بهترین گزینه جهت پودر کردن است. پودر یا گرد لیمو را می توان به عنوان چاشنی در تمام خوراکی ها و مواد غذایی مانند خورشت ها و یا در زمینه تولید پولکی جایگزین لیمو کرد. لیمو خشک های ریز و شکسته با کیفیت خوب از این مرکز برای تولید پودر لیمو عرضه می شود به اینصورت قیمت پودر لیمو عمانی مناسب تر تمام می شود.
پرک لیمو عمانی

قیمت روز پر لیمو عمانی از لیمو ندا

محصول لوکس دیگر که از لیمو خشک به دست می اید پرک لیمو یا پر لیمو است. این محصول بدون داشتن تلخی به عنوان مغز خالص لیمو عمانی بهترین چاشنی برای انواع خورشت هاست. به عنوان نوعی ادویه پر مصرف در مواد غذایی است. تولید این محصول یک کار ظریف، دستی و زمان بر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما