قیمت و فروش اسلایس لیمو ترش خشک

اسلایس لیمو ترش بصورت خشک با قیمت مناسب و کیفیت عالی از مجموعه لیمو ندا جهت فروش عمده در سراسر کشور تولید و عرضه می شود.

اسلایس لیمو ترش خشک چیست؟

از لیموترش به روش های مختلف جهت استفاده در محصولات  غذایی و دارویی استفاده می کنند. از جمله این محصولات که از لیموترش تولید می شود اسلایس لیمو عمانی است.لیمو ترش تازه بعد ورقه ورقه شدن با دستگاه اسلایسر خشک می شوند. از آنها اسلایس لیمو عمانی یا لیموترش خشک تولید می گردد..

اسلایس لیمو ترش خشک
اسلایس لیمو ترش خشک

اسلایس لیمو ترش خشک در دمنوش

از اسلایس لیمو ترش خشک به عنوان طعم دهنده در دمنوش های مختلف استفاده می شود. داشتن خواص زیاد لیمو عمانی باعث مصرف اسلایس لیمو در دمنوش ها شده است. لیموترش و لیمو عمانی سرشار از ویتامین c است که باعث بهتر شدن سیستم ایمنی بدن می باشد.

 

اسلایس لیمو عمانی
اسلایس لیمو عمانی

مصرف اسلایس لیموترش خشک در خورشت

از زمانهای گذشته تا کنون لیمو عمانی و محصولات لیموترش عضو جدایی ناپذیر خورشت ها در غذاهای ایرانی بوده است. مزه و طعم قورمه سبزی ، آبگوشت و خورشت قیمه با طعم محصولات لیمو عمانی بهم آمیخته و لذیذ است. اسلایس لیمو ترش با شکل زیبا و دایره شکل باعث تزیین شدن خورشت ها و هنگام سرو آنها را زینت بخش می کنند.

اسلایس لیمو عمانی
اسلایس لیمو عمانی

اسلایس لیمو ترش خشک جایگزین لیمو عمانی

اسلایس لیمو ترش را می توان در تمام مواردی که از لیمو عمانی استفاده می کنیم، جایگزین نمود. این محصول به دلیل خشک بودن و ماندگاری بالایی که دارد می توان در تمام طول سال در جای خشک و خنک نگه داشت و مورد استفاده قرار داد.

اسلایس لیمو عمانی
اسلایس لیمو عمانی
خرید اسلایس لیمو عمانی از لیموندا

مرکز فروش لیمو ندا سابق تحت عنوان شرکت آذرخش سیر ایرانیان با برند لیمو ندا انواع محصولات مربوط به لیمو عمانی را تولید و عرضه می دارد. خریداران محترم و شرکت های بسته بندی جهت فروش داخلی و صادرات می تواند اسلایس لیمو ترش خشک عمانی و اسلایس لیموترش سنگی را در تمام طول سال خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما