مرکز فروش لیمو عمانی عمده جهرم

مرکز فروش لیمو عمانی عمده جهرم اینجاست، لیموندا با پخش و عرضه به صورت مستقیم از جهرم بدون واسطه با کیفیت دلخواه از طریق فروش اینترنتی به مشتریان سراسر کشور و صادرات سفارش می پذیرد.

لیمو عمانی عرضه شده توسط این مرکز از بهترین نوع لیمو ترش ایرانی یعنی لیمو ترش جهرم تولید شده است. این محصول بنا به نوع سفارش و نیاز مشتری سرت می شود. قابلیت تامین عمده در تمام طول سال از قابلیت های این مرکز است.

لیمو عمانی ایرانی در کنار انواع لیمو خشک های خارجی پر فروش و با کیفیت تر است. این کیفیت برتر به دلیل دارا بودن ترشی بالا، نداشتن تلخی و پوست کاغذی بودن برتری دارد.

لیمو عمانی

نمایندگی پخش لیمو عمانی ایرانی

لیموندا نامی آشنا در زمینه پخش لیمو عمانی در بازار داخل و صادرات به سایر کشورها است. شرکت بازرگانی آذرخش سیر ایرانیان با فعالیت در خصوص مواد غذایی خشکبار عمده فعالیت خود را در خصوص لیمو عمانی جهرم و محصولات مربوط به آن قرار داده است.
لیمو خشک هایی که در این مرکز به بازار و تولید کنندگان ادویه جات عرضه می شود، در چند نمونه سرت می شود. که به ترتیب بنا به کیفیت شامل: نوع لوکس صادراتی، درجه یک، ترک و شکسته، ریز آسیابی و مینیاتوری است.
فروش ما نیز به صورت عمده شامل تمام این موارد می شود در کنار آن بنا به ثبت سفارش مشتریان پودر یا گرد لیمو و پرک لیمو نیز فعالیت داریم. چنانچه خواسته باشید به صورت مداوم با این شرکت کار کنید می توانید مطمئن باشید که یک منبع تأمین مستقیم دارید که در طول سال محصول لیمو عمانی مورد نیاز شما را تأمین و ساپورت می نماید.
رضایت مشتری خواست ماست از طریق هماهنگی با ما در لیموندا محصول خود را در تمام شهرها سفارش دهید و در محل خود تحویل بگیرید.

1

  1. باسلام
    درخواست خرید عمده لیمو عمانی جهرم جهت پخش در استان زنجان(شهرستانهای ابهر و خرمدره و حومه)
    لطفا قیمت بار امسال سایز درشت بصورت تناژ ؟
    سلام لطفاً جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید. با تشکر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما