خرید و فروش بهار مرکبات عمده

بهار مرکبات یا بهار نارنج سرت شده عمده را به صورت مستقیم از مرکز فروش لیموندا خرید کنید. این محصول به دست آمده از باغات مرکبات به عنوان بهار نارنج شیراز در تمام طول سال جهت خرید با قیمت مناسب مهیا است.
فصل بهار بخصوص فروردین تمام درختان نارنج مرکبات در شهرهای مرکبات خیز پر از گل و شکوفه می شوند که پس از تبدیل به میوه برگهای اطراف این شکوفه ها روی زمین ریخته می شود. این برگ شکوفه های مرکبات را به عنوان بهار نارنج برای مصارف متعدد غذایی مانند عرق، اسانس، مربا و در شیرینی پزی استفاده می کنند.
بهار مرکبات

برخی از خواص بهار نارنج
آرامبخش اعصاب و مسکن قوی جهت سردرد های میگرنی
تنظیم ضربان قلب و رفع استرس
اشتها آور، تقویت کننده معده و رفع مشکلات گوارشی مانند نفخ
عرق بهار نارنج قبل از خواب باعث رفع بی خوابی و کم خوابی می شود.

از بهار نارنج خشک می توان به صورت دمنوش، افزودن به چایی و عرق گیری روزانه استفاده کرد.

روش سرت کردن بهار مرکبات

شکوفه های بهار درختان نارنج و مرکبات سفید رنگ هستند. به علت اینکه این شکوفه ها از زیر درختان جمع می شوند نیاز به تمیز کردن یا پس از خشک شدن نیاز به سرت کردن دارند.
برای سرت این محصول به کمک دستگاه یا به شکل سنتی به صورت دستی باید ابتدا پرچم، سپس خاک و کود، کاسبرگ و ضایعات را از آن جدا کرد. الک کردن و باد دادن در این مراحل استفاده می شود. این کار نیاز به صبر،حوصله و وقت کافی دارد.
در این مرکز که در یکی از شهرهای قطب برتر مرکبات قرار دارد بهار نارنج معمولی و خالص بسیار با حساسیت جمع آوری و توسط کارگران مجرب تصفیه و سرت می شود. محصول به دست آمده بصورت برگ برگ، خالص، روشن و آماده است.

2

  1. سلام بنده تولید کننده گیاهان دارویی هستم چنانچه مایل باشید در حال حاضر بهار مرکبات برگ نعناع و پنیرک به قیمت دست اول نمیتونم به شما برسونم. تشکر
    صادقی هستم از داراب فارس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما