خواص و قیمت لیمو عمانی درجه یک سفید

لیمو عمانی درجه یک سفید با داشتن خواص بسیار ممتاز نسبت به سایر لیمو عمانی های دنیا، با قیمت مستقیم بدون واسطه از این مرکز خریداری کنید.

محصول لیمو عمانی چه خصوصیاتی باید داشته باشد تا بتواند از لحاظ کیفیت در صدر انواع لیمو خشک دنیا قرار بگیرد؟
نداشتن تلخی، ترشی بالا، عطر و طعم خوب خاصیت لیمو عمانی اعلا است.
لیمو عمانی نوعی لیمو خشک است که از خشک کردن گونه ای لیموترش آبدار و ریز به دست می آید. بیشترین استفاده از لیمو عمانی می شود در زمینه پخت و پز است.
لیمو عمانیبه صورت های خشک سالم، به شکل پودر شده و یا پرک لیمو مورد استفاده قرار می گیرد. گرد لیمو از ادویه جات معروف در سراسر دنیا است.
خاصیت داشتن ویتامین ث، اسید سیتریک 8%، نداشتن تلخی زیاد است. تلخی در لیمو خشک به دلیل وجود لیمونن در پوست و هسته در مغز است که لیمو خشک سفید پوست نازک از تلخی خیلی کمی نسبت به سایر لیمو خشک ها ها برخوردار است.

لیمو، پودر و پرک لیمو عمانی

لیمو خشک خواص درمانی زیادی برای درمان بیماران مبتلا به چربی خون و فشارخون بالا دارد. این ویژگی بدلیل وجود پتتین در لیمو و آب لیمو ترش است که مصرف آن سبب پایین آمدن کلسترول خون می شود.
با افزودن چاشنی گرد لیمو، آبلیمو و انداختن لیمو خشک در غذا می توان جذب آهن غذا را در بدن بالا برد. ترش بودن و اسیدی بودن لیمو باعث جذب بیشتر آهن غذا و بالا بردن خواص آن برای بدن می شود.
در مرکز فروش لیموندا سالانه تناژ زیادی از این محصول جهت عرضه به بازار و در دسترس قرار گرفتن این محصول در سراسر کشور تولید و فراهم می گردد. لیمو خشک سفید و درجه یک،
گرد لیمو، پرک لیمو را با قیمتی بدون واسطه به صورت عمده از اینجا می توانید سفارش دهید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما