قیمت بالنگ خشک عمده مربایی

آیا می دانید در طول سال بالنگ خشک را میتوانید برای مصارف مربایی از کجا خریداری کنید؟ مرکز فروش لیموندا تحت نظارت شرکت بازرگانی آذرخش بالنگ خشک عمده را با قیمت روز عرضه می کند.

بالنگ از میوه های بسیار درشت در خانواده مرکبات است. این میوه مرکباتی در مناطق گرمسیری پرورش داده می شود. هر چند نسبت به سایر مرکبات جهت کاشت و پرورش به آن توجه کمتری شده است.

بالنگ خشک مربا

مصارف بالنگ تازه و خشک
بالنگ را بصورت تازه به رنگ سبز و زرد در فصل برداشت استتفاده می کنند. در طول سال نیز بصورت خشک در دسترس هست و کاربرد دارد. بیشترین مصارف آن در تولید و خت مربا است که از قسمت گوشتی یا پمپ آن که سفید است استفاده می شود. از پوست بالنگ نیز بخاطر داشتن خواص درمانی بسیار جهت مصارف دارویی استفاده می کنند.
بالنگ خشک جهت مربا
در ابتدای فصل برداشت بالنگ سبز و تازه را پس از برش دادن و نصف کردن، مغز وسط یعنی قسمت آبدار آن را جدا می کنند سپس بصورت سنتی زیر افتاب خشک می کنند. برخی از تولید کنندگان با دستگاه های صنعتی این محصول را خشک می کنند. محصول خشک بالنگ در تمام طول سال قابلیت انبارداری و تولید شدن به مربا را دارد.

بالنگ خشک
خواص درمانی بالنگ
خوردن مربای بالنگ بعد از خوردن غذاهای دیر هضم و گوشتی به عملکرد سیستم گوارشی کمک می کند و سبب هضم زودتر آن می شود. مصرف آن با عسل نفخ را ازبین می برد. تقویت کننده قلب، کبد و مغز است.در طب چینی از جوشانده ریشه و پوست بالنگ جهت بهبود کمردرد، ضد سرفه و نرم کردن سینه استفاده می کنند.

کارخانه جات تولید مربا، عمده فروشان خشکبار و عطاری در جریان باشید که بالنگ خشک با کیفیت را از این مرکز می توانید به صورت عمده تأمین کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما