قیمت عرضه و فروش بالنگ خشک

بالنگ خشک از انواع مرکبات خشک را توسط لیموندا می توانید خریداری کنید. این مرکز عرضه کننده خشکبار مرکبات بهترین نوع بالنگ خشک را جهت فروش با قیمت مناسب عرضه می کند.
بالنگ میوه ای از انوع مرکبات است که دارای خواص بسیار متعدد از دیدگاه طب سنتی برای بدن است. بالنگ هنکامی که خشک بشود در طول سال می توان آن را انبار کرد و مورد استفاده قرار داد. مصرف بیشتر این محصول در تهیه و پخت مربای بالنگ است. برداشت تازه این محصول در ابتدا به رنگ سبز است که بیشتر جهت خشک کردن مناسب است. زرد شدن این بالنگ زمان می برد، اگرچه برداشت سبز رنگ آن از مرداد شروع می شود ولی رنگ آن از دی ماه به بعد زرد کامل می شود.

متاسفانه بر عکس سایر محصولات باغی مرکبات، بالنگ کمتر مورد توجه جهت پرورش قرار گرفته است. داغ بودن بازار فروش لیمو ترش باعث شده است که اکثر باغداران جنوبی به جای پرورش درخت بالنگ به سمت کاشت و پرورش این درخت لیمو ترش رو بیاورند و همین نکته باعث شد که محصول بالنگ کمیاب و به نسبت قیمت آن نیز بالا برود.
این مرکز فروش با مرکزیت در یکی از بزرگترین شهرهای پرورش مرکبات و بالنگ جنوب از مراکز عمده تأمین بالنگ خشک و تازه است.

بالنگ خشک
مصارف و خواص بالنگ
تولید مربای بالنگ اولین و پرمصرف ترین استفاده از این محصول است. استفاده در صنعت داروسازی، عرق گیری، اسانس و شیرینی پزی از موارد دیگر مصرف بالنگ است.
این میوه گونه ای از بادرنگ در گیاه شناسی محسوب می شود که به آن بالنگ می گویند. از خواص این محصول تقویت معده، جگر، رفع سودا، درمان مشکلات گوارشی مانند تهوع، نفخ، اسهال، بیماری های ریه، درمان دردهای مفصلی و نقرص برخی از موارد درمانی بالنگ است که توسط طب سنتی تأیید شده است.

3

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما