قیمت فروش لیمو عمانی مرغوب

شرکت آذرخش سیر ایرانیان مرکز فروش عمده لیمو عمانی مرغوب سرت شده با قیمت مناسب جهت پخش در تمام نقاط کشور است. این مرکز پخش بصورت اختصاصی در زمینه لیمو عمانی و محصولات مربوط به آن فعالیت دارد.

لیمو عمانی از خشک کردن لیمو ترش به دست می آید. این محصول از جمله مهمترین محصولات خشکبار مورد استفاده و پرمصرف در صنایع غذایی می باشد. لیمو عمانی از نوع ایرانی به لحاظ نداشتن تلخی و اینکه عطر و طعم بهتری دارد و از اسید بالایی برخوردار است در برابر نوع خارجی از استقبال و توجه بیشتری بهره مند است. استفاده در زمینه آشپزی یکی از مصارف عمده آن است به عنوان مثال جهت پخت انواع خورشت ها و آبگوشت از قدیم الایام در ذائقه ایرانیان جایگاه خاصی داشته است. محصولات دیگری که از لیمو خشک به دست می آید مانند گرد لیمو و پر لیمو نیز روش های دیگر بهره وری از آن است. بنابراین همواره در سبد غذایی خانواده ها جا داشته و مصرف می شده است. این عامل باعث شده است تا شرکت های بسته بندی خشکبار، عمده فروشهای حبوبات و خشکبار، شرکت های بسته بندی چاشنی جات از اصلی ترین مراکز خرید لیمو عمانی باشند.

لیمو عمانی

فواید لیمو عمانی:
در کنار طعم خوبی که به غذاها می دهد دارای فواید بسیاری از لحاظ ارزش غذایی و درمانی است که به برخی از آن اشاره می کنیم.
منبع پتاسیم و کلسیم، دارا بودن ویتامین ث، کاهش دهنده قند خون بالا، مفید برای چربی خون، مفید جهت سیستم گوارش تقویت کننده معده، درمان کننده سرماخوردگی، دارای مواد آنتی اکسیدان و ضد سرطان…
مرکز فروش لیموندا تحت نظارت شرکت آذرخش سیر ایرانیان در تمام طول سال لیمو عمانی مرغوب و محصولات به دست آمده از آن را جهت شرکت های بسته بندی، فروشگاه ها، شرکتهای تولید کننده چاشنی عرضه می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما