فروش لیمو عمانی عمده بدون واسطه

لیمو عمانی عمده و مرغوب به صورت تخصصی و مستقیم از مرکز فروش لیموندا جهرم جهت خرید در تمام شهرهای کشور و صادرات به کشورهای دیگر عرضه می گردد.
لیمو عمانی که دارای پوستی نازک و روشن باشد از لحاظ نداشتن تلخی و بالا بودن اسید و ترشی حرف اول را می زند.

این نوع لیمو خشک در ایران تولید می شود و در دنیا نظیر ندارد. از بهترین نوع لیمو عمانی باید به لیمو خشک جهرم اشاره کرد که همواره جوابگوی نیاز بازار مصرف خشکبار بوده و هست. تقاضای مشتریان به ما در تمام طول سال گواه بر این مدعا است. با توجه به نوع مصرف مشتریان ما لیمو عمانی را سرت و درجه بندی میکنیم.
این محصول در ابندای تولید به صورت درهم است که شامل ریز، ترک خورده، درشت سالم و ضایعاتی می شود. لیمو عمانی درهم به وسیله دستگاه سرند و سپس به صورت دستی توسط کارگرهای ما سرت و درجه بندی می شود. اگر شما تولید کننده ادویه جات هستید می توانید برای تولید گرد لیمو، لیمو ریز و آسیابی را پودر کنید. چنانچه شرکت پخش یا فروشگاه دارید از دو نوع درجه دو و درجه یک می توانید جهت بسته بندی و فروش فروشگاهی بهره ببرید. لیمو خشک ترک شکسته بهترین استفاده از آن که مقرون به صرفه است تولید پر یا پرک لیمو است.
محصولات لیمو عمانی
بصورت ویژه این مرکز عرضه از طریق سایت لیموندا انواع محصولات مربوط به لیمو خشک را که معرفی کردیم تحت پوشش عرضه عمده دارد. محصولات خشکبار مربوط به مرکبات دیگر شامل مانند اسلایس لیمو، بالنگ خشک و بهار نارنج عرضه می شود.
بازار فروش لیموندا با زیر نظر شرکت بازرگانی آذرخش سیر ایرانیان محصول لیمو عمانی را در کیفیت های مختلف به صورت عمده و مستقیم از جهرم مرکز پرورش این محصول به بازارهای فروش سراسر کشور عرضه می دارد.

6

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما